GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL

Fan İhracat Şampiyonu yine BVN

Havalandırma sektörünün önde gelen markası BVN, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından 2019 En Çok Fan ve Fanlı Üniteler İhracatı Yapan Firma’ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
 
26 Ekim tarihinde İstanbul Lazzoni Otel’de düzenlenen tören, pandemi dolayısıyla kısıtlı katılım ile gerçekleştirildi. İklimlendirme sektörünin önemli temsilcilerinin katıldığı ödül töreninde, BVN Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Bahçivan birincilik ödülünü İSİB Başkanı Mehmet Şanal’dan aldı. 8 yıldır üst üste Fan İhracat Şampiyonu olduklarını belirten Bahçivan; “İhracatın Yıldızlar arasında olmak bizim için guru kaynağı. Dünyanın 82 ülkesine gerçekleştirdiğimiz fan ihracatı ile Türkiye’nin global markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hem Türkiye’nin 2023 İhracat Hedefi’ne katkı sağlamak, hem de BVN markası ile global pazarda önemli oyuncular içinde yer almak için tüm paydaşlarımızla ortak çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.  

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36