GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL

COPA ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER PAZARLAMA A.Ş. İLE YAPILOJİ A.Ş. ORTAKLIK ANLAŞMASINI İMZALADI

İklimlendirme sektöründe büyük bir tecrübe ve birikime sahip olan Yapıloji A.Ş. ile Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü üreticilerinden biri olan Copa Isı Sistemleri’nin de içinde bulunduğu Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. arasında ortaklık anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma sonucunda Yapıloji A.Ş.’nin ana hissedarı Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. oldu. 
 
Türkiye’de iklimlendirme sektöründe lider konumundaki şirketlerden biri olan Copa Isı Sistemleri’nin de bağlı bulunduğu Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. ile iklimlendirme sektöründe Güney Marmara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye doğalgaz, ısıtma, soğutma, tesisat ve dekorasyon ürünlerinin toptan satış ve pazarlamasını yapan Yapıloji A.Ş. arasında, 30 Haziran 2020 tarihinden itibaren devam eden görüşmeler sonucunda, ortaklık anlaşması imzalanarak; Yapıloji A.Ş.’nin ana hissedarı Copa Endüstriyel Ürünler Pazarlama A.Ş. oldu. Taraflar arasında 13 Ekim 2020 tarihinde imzalanan anlaşma sonucunda, Yapıloji A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Besler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fethi Resuloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi ise Ali Rıza Çakır oldu. 
 
Sektörde 20 yıllık tecrübe ve birikim ile 2008 yılında Bursa merkezli olarak kurulan Yapıloji A.Ş.; Bursa, Eskişehir, Düzce ve Balıkesir şubeleri ile Güney Marmara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye doğalgaz, ısıtma, soğutma, tesisat ve dekorasyon ürünlerinin toptan satış ve pazarlamasını yapıyor. Sektörde stratejik ve farklı uygulamalarıyla dikkat çeken Yapıloji A.Ş.; müşterilerine sunduğu kaliteli ürünlerin yanı sıra, lojistik ve hizmet alanındaki uzmanlığını maksimum düzeye çıkartmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi kurmayı hedefliyor. Kurulduğu günden bugüne büyümesini hızla sürdüren Yapıloji A.Ş., büyümesini Ankara ve İzmir şubeleriyle sürdürecek.
 
2021 yılı için çeşitli projeler geliştiren Yapıloji A.Ş., müşterilerine ‘Jet Servis’ uygulaması ve www.yapiloji.com’da sektörde olmayan yepyeni modüller ile müşterilerine en hızlı ve en kolay çözümler sunacak.  
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36