GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ YENİ ÖĞRENCİ YURDU HAVALANDIRMA SİSTEMİNDE, ALDAĞ A.Ş. GÜVENCESİ VAR

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü, Aydın’da artan üniversite öğrencisi nüfusunun barınma ihtiyaçlarının karşılanması için yeni yurt projeleri başlattı. Bunların başında Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük yerleşkesinde 60 dönüm arsa üzerine inşa edilen 1750 öğrenci kapasiteli yurt kompleksi geliyor. Kompleks, dört yurt binası, sosyal tesis binası, yönetim merkezi ve giriş kontrol binasından oluşuyor. 

ADÜ yeni öğrenci yurdu kompleksinde 2,34 - 10,5 kW soğutma kapasitesi aralığında 1040 adet ALDAĞ AE Serisi 3 milimetre termal izolasyonlu, dekoratif fan coil cihazı hizmet verecek. Yüksek ısıl verimliliğe, sessiz çalışma özelliğine sahip fan coillerde özel olarak tasarlanmıs kızaklı ve kolayca çıkarılabilen G2 sınıfında ve yıkanabilen polipropilen filtreler bulunuyor. 

ADÜ yeni Yurt Kompleksi’nde soğutma ihtiyacını karşılayacak 1248,7 kW kapasiteli, yüksek enerji verimliliğine sahip chiller grupları da ALDAĞ A.Ş. imzasını taşıyacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32