WAVIN’IN YERDEN ISITMADA ALTERNATİF OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ KONULU WEBINARINA DAVETLİSİNİZ Sanal Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu, 1-4 Haziran VENCO Yeni Zelanda’da Okulların Hava Kalitesini Yükseltiyor Mekanik Uygulamaların Dijital Dünyadaki Geleceği Paneli Gerçekleşti Masdaf, Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmet Anlayışıyla Farklılık Yaratıyor İSKİ VE GRUNDFOS HER BİR DAMLAYI KURTARMAK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ ALDAĞ İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU: ‘’Ofislere dönüş kademeli olmalı.’’ İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü’ne Bilgi Akkaya getirildi Alarko Carrier Webinarları Devam Ediyor TTMD, Sempozyum Basın Toplantısı Düzenledi Mimsan’ın Kat Kaloriferli Kazan Teknolojileri, Isıtmada %30 Tasarruf Sağlıyor Sanal TTMD XIV. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu Pandemi ortamında merkezi iklimlendirme cihazları ve havalandırma sistemlerinin kullanımı GoodWe SDT G2 Serisi İnvertörler - Güç ve Tasarrufunuzu En Üst Düzeye Çıkarın Termo Teknik önlem aldı, faaliyetine devam etti

Schneider Electric, Kabin Montajlı Soğutma Çözümünü Geliştirdi

Schneider Electric, Edge Bilişime Özel Uniflair™ Kabin Montajlı Soğutma Çözümünü Geliştirdi 

·Schneider Electric’in 5kW, 5U, DX tabanlı Uniflair KabinMontajlı Soğutmaçözümü, hızlı kurulum ve servis için tasarlandı.

·Kabinmontajlı tasarım, IT zemin alanından tasarruf sağlıyor.

·Düşük bakım gereksinimleri, Uniflair KabinMontajlı Soğutmayı Edge bilişim ve mikro veri merkezi uygulamaları için ideal hale getiriyor.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman olan SchneiderElectric, ilk kabinmontajlı veri merkezi soğutma çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Uniflair KabinMontajlı Soğutma 3,5kW, DX çözümü, alan yönetiminin çok önemli olabildiği mikro veri merkezleri ve Edge bilişimalanında giderek artan kabintabanlı soğutma talebini karşılıyor.

Tüm dünyada sunulmaya başlanan bu yeni çözüm, IT soğutmasını herhangi bir IT kabinininaltına yerleştirerek IT zemin alanından tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda EcoStruxure™ mimarisine entegre edilerek yeni nesil veri merkezi yönetimi (DCIM) yazılımı, EcoStruxure IT Expert ve EcoStruxure Asset Advisor aracılığıyla 7x24 uzman hizmet ofisi desteği ve bu sayede global çapta güçlü bir görünürlük performansı sunuyor.

Bu yeni ürünü değerlendiren Schneider Electric Soğutma Direktörü Maurizio Frizziero, “Tüm tedarikçi ve sektör oyuncuları ile ortak çalışmaya açık olarak tasarladığımız yeni kabinmontajlı soğutma çözümümüz, edge mikro veri merkezleri için doğru boyuta sahip ve günümüzün kritik edge teknolojisinin soğutulması için doğru yanıtı sunuyor. Aynı zamanda daha az alanda daha fazla soğutma sağlıyor, yönetim ve bakımı kolaylaştırıyor.Bu da bu çözümü perakende, finans, sağlık hizmetleri, imalat ve eğitim başta olmak üzeretüm endüstriler için ideal hale getiriyor” dedi.

Uniflair KabinMontajlı Soğutma,benzersiz avantajlar sunuyor:

  • Daha Fazla Sadelik:Herhangi bir ek soğutmaya gerek olmadan IT ekipmanlarının tekli kabinlerinisoğutmak için hassas bir sıcaklık kontrolü sağlar.Rakiplerine kıyasla kabin içinde daha az yer kaplayarak, IT operasyonlarınız için size daha fazla alan sunuyor.
  • Daha Fazla Esneklik:IT kabinininaltına hızlı ve kolay bir şekilde kurulur ve entegre olur.
  • Daha Düşük İşletme Giderleri: Değişken kapasite, 0,5kW ile 3,5kW arasında soğutma sunmak amacıyla kabin hava akımı gerekliliklerini karşılamak için fan ve kompresör hızlarının sürekli ve otomatik değişimini sağlayarak verimliliği maksimuma çıkarırken işletme giderlerini düşürüyor.
  • Daha Az Bakım:Hızlı ve kolay servis erişimi için tasarlanan çözüm, planlanmamış bakımları azaltıyor.

EcoStruxure, Her Seviyede İnovasyon sunmak için IoT, mobilite, algılama, bulut, analitikler ve siber güvenlik alanlarındaki gelişmelerden faydalanan bir mimaridir. Buna Müşteri Kullanım Döngüsü Yazılımı tarafından desteklenen Bağlı Ürünler, Edge Kontrolü ve Uygulamalar, Analitik ve Hizmetler de dahildir. EcoStruxure™ 20.000'in üzerinde geliştirici ve 650.000 hizmet tedarikçisi ve iş ortağının desteğiyle yaklaşık 500.000 tesis ve 3.000 kamu hizmet tedarikçisi tarafından kullanılmakta ve yönetilen 2 milyondan fazla varlığı birbirine bağlamaktadır.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31