Türk İklimlendirme Sektörü Kenya’da 300 Firma ile Buluştu DÜNYANIN İLK KATLANABİLİR GÜNEŞ PANELİ ÇATISINI NORD HAREKET ETTİRİYOR PANASONIC’TEN YANGINA KARŞI AKILLI KORUMA SİSTEMLERİ İSİB,AQUATHERM MOSCOW 2020 FUARI’NDA INFO STAND’I KURDU BoschTermoteknoloji’den hayatı kolaylaştıran, dekoratif duvar tipi fanlar Limak “Daha İyi Bir Dünya İçin Söylemden Eyleme” Geçiyor İZMİR GÜNEŞ ENERJİSİ’NE KUCAK AÇTI Modern Sanayi Kompleksi TEM 34 İkitelli, Aironn’un Referansları Arasına Katıldı Danfoss Soğutma Danimarka’da TOSHIBA YENİ YÜKSEK KAPASİTELİ MİNİ SMMS-E MODEL VRF DIŞ ÜNİTELERİNİ PİYASAYA ÇIKARIYOR VAILLANT, ECOTEC INTRO İLE TASARRUFTA ÇITAYI YÜKSELTİYOR DOĞU İKLİMLENDİRME FOUR-HPGK ISI POMPALI ISI GERİ KAZANIM CİHAZI BOSCH, BAĞLANABİLİRLİĞİN YENİ ADI EASYCONTROL AKILLI ODA KUMANDASI CASTEL: DÜŞÜK GWP’Lİ SOĞUTUCULAR İÇİN GELECEĞE ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER DAIKIN ÇEVRE VİZYONU 2050 VE DAIKIN’IN SOĞUTUCU AKIŞKAN POLİTİKASI

VORT HRW MONO

NEDEN ODA TİPİ ISI VE ENERJİ GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI

 

• %100 taze hava

• Çift filtreleme ile temiz hava 

• Lokal ve kontrollü havalandırma

• Enerji tasarrufu 

• Yüksek iç hava kalitesi 

• Yüksek verimli seramik ısı eşanjörü ( %93 )

• Üstün konfor şartları ile maksimum verimlilik

• Taze hava, egzoz ve ısı geri kazanımlı havalandırma modlarında çalışma

Düşük CO2 salınımı 

Kolay kurulum ve bakım

 

aen1Kullanım mahallerine mükemmel uyum sağlayan zarif ve estetik tasarıma sahip VORT HRW MONO ; enerji tasarrufu sağlamakla birlikte kullanıcılarına  yüksek iç hava kalitesi de sunuyor. 

 

Küçük hacimli mahaller için kanalsız montaj imkanı sunan VORT HRW MONO ile Lokal uygulamalara kusursuz çözüm sağlar.

İçerisinde bulunan seramik ısı eşanjörü sayesinde taze hava  ve egzoz havası arasında %93 a varan yüksek verimli (EN 308) ısı ve enerji transferi gerçekleştirir. 

Havalandırma ihtiyacına farklı bir boyut katan VORT HRW MONO düşük enerji tüketimi ve ses seviyesi ile konfor şartlarınızı korur.

Özel rulman yatak sistemi ile 30.000 saat sürekli çalışmayı garanti eder. Cihazlar çift hızlıdır. (min. hızda çalışırken <2 W, maks. hızda <5 W).

Kapalı her mahalde kullanıma uygun ve düşük gürültü seviyelerine sahiptir. (DIN 52210-6'ya göre min hızda 16 dB (A)).

Isı ve enerji geri kazanımlı havalandırma yapmasının yanında isteğe bağlı olarak taze hava cihazı veya egzoz cihazı olarak da kullanılabilir.

 

Geniş polipropilen (PPE) koruma ile yüksek fiziksel ve kimyasal dayanım gösterir. VO kendinden sönümlü estetik polimerden (ABS) yapılarak ısı yalıtım malzemesiyle kaplanmış iç panele sahiptir.

 

Seçeneğe bağlı sıcaklık ve bağıl nem sensörleri monte edilerek otomatik çalışma imkanı sunmaktadır. HCS modellerinde nem sensörü ile iç mekan bağıl nemi önceden belirlenen değeri aştığında tahliye modu otomatik olarak maksimum hızda başlatılır.

 

Yüksek performans ve son derece düşük güç tüketimi sağlayan EC motor; bilyalı ve rulman yataklıdır.

 

Herhangi bir iskele olmaksızın dıştan ve hatta içeriden kolay montaj için kauçuk ızgaraya sahiptir. Yıkanabilir G3 filtresi, bakım için kolayca erişilebilir. 

 

IPX2 koruma sınıfı ve yalıtım II sınıfına sahiptir.

 

Dünya da yoğun olarak kullanılan oda tipi ısı geri kazanım cihazı ülkemizde de artan bir ilgi ile tercih ediliyor. Tahmin edilenin aksine gayet basit bir kuruluma sahiptir. Kolay montaj ve kurulum videosunu buradan izleyebilirsiniz.

 

 https://youtu.be/SEKbId7itdQ

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3