GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

AOS SERVER ODALARINDA İMBAT TERCİH EDİLDİ

2020 UEFA Şampiyonlar Ligi'ne ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadı'nın yenileme çalışmaları kapsamında, server odalarının iklimlendirmesi için İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri tercih edildi. İmbat, projede güvenilir sıcaklık ve nem değerlerinin ideal düzeyde korunması için hassas kontrollü klimasıyla yer alacak.

Dünyada heyecanla beklenen, uluslararası spor etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadı’nda, sever odalarında elektronik ekipman için güvenli nem ve sıcaklık değerleri, İmbat hassas kontrollü klima ile sağlanacak. Proje kapsamında, server odalarında ihtiyaç duyulan °C +/-2 ve BN +/-5 koşul toleranslarında, -30 °C ve +45 °C dış hava sıcaklık aralığında rahatlıkla çalışabilen, 0,9-1 duyulur ısı oranları ile çalışan, internet üzerinden izlenebilme ve bina otomasyon sistemlerine bağlanabilme, mikroişlemci kontrol paneli, günlük ve haftalık olarak programlama özelliklerine sahip olan, yüzde yüz yerli tasarım ürünü İmbat hassas kontrollü klima yer alıyor.

Sıcaklık ve nem kontrolünün ön planda yer aldığı server odaları, insan konforunun ihtiyacından daha farklı tasarım ve hassas iklimlendirme kriterlerine sahiptir. İmbat hassas kontrollü klima, her noktadan homojen olarak havayı toplayabilme ve eşdeğer bölge sıcaklık kontrolünün yapıldığı bu alanlarda, ideal sıcaklık ve nem değerlerinin sağlanması ve sürdürülebilir olması için çözüm sunmaktadır. İmbat hassas kontrollü klimalar, bu tür mahaller için gerekli sıcaklık ve nem kontrolünü sağlarken asimetrik kompresör uygulamasıyla da tam yükte ve parçalı yüklerde yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Uygulama projelerine bağlı olarak hava veya su soğutmalı kondenserli üretilebilen, DC inverter kompresör opsiyonları ile gerektiğinde kanal bağlantılı ve EC plug fanlı özel debide alttan üfleme seçenekleriyle de çalışabilmektedir. Yılda 365 gün ve 24 saat çalışma esasına göre tasarlanan İmbat hassas kontrollü klima cihazları, gerekli sıcaklık, nem ve filtrasyonu sağlayarak elektronik ekipmanın çalışma ömrünü ve verimliliğini üst düzeye çıkarmaktadır.

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, 1998 yılından bu yana, 6 ila 220 kW arası soğutma kapasitesine sahip hassas kontrollü klimaların tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan İmbat, yüzde yüz yerli ürün tasarımlarına imza atmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32