GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

FORM’DAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ YÜKSEK İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

İklimlendirme sektörünün öncülerinden Form Şirketler Grubu, 55 yıllık tecrübesi ve yabancı iş ortaklıklarının gücüyle farklı sektörlerden kurumsal yapılara verimli iklimlendirme çözümleri sunuyor. Form’un iştiraklerinden Form MHI Klima Sistemleri ve Form Endüstri Ürünleri yenilikçi, çevreci ve enerji verimliliği yüksek iklimlendirme ürünleriyle yapılara değer katıyor.
 
Lotus İş Merkezi’nin İklimlendirmesi Form’a Emanet
Form Şirketler Grubu ve Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy Industries’in 2019 senesinde yaptığı anlaşma ile kurulan Form MHI Klima Sistemleri, Lotus İş Merkezi’nin iklimlendirme ve havalandırma ihtiyaçlarını Mitsubishi Heavy marka klima sistemleri ile karşılıyor. Bursa Nilüfer’de İzmir Otoyolu üzerine inşa edilen iş merkezine, Mitsubishi Heavy VRF sistemler entegre edildi. 190 ofis ve 16 mağazadan oluşan, akıllı bina alt yapısıyla tasarlanan projede tüm ofis ve mağazaların aydınlatma, iklimlendirme ve havalandırma fonksiyonları uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Projenin iklimlendirme sistemleri yüksek enerji verimliliği ve esnek kullanıma imkan veren Japon Mitsubishi Heavy VRF sistemlerinden oluşuyor. İş merkezinde kullanılan ısı geri kazanımlı hava soğutmalı VRF sistemleri, toplam 3.020 kW kapasiteye sahip olup 722 adet gizli tavan tipi iç üniteden oluşuyor.
 
Form’dan LM Windpower Fabrikasına Çevreci ve Enerji Verimliliği Yüksek İklimlendirme  Çözümleri
İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form, 55 yıldır çevre dostu ve enerji verimliliği yüksek ürünleri ile iş ortaklarına kaliteli hizmet sağlamayı sürdürüyor. Form Endüstri Ürünleri’nin uzun yıllardır Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olduğu Clivet markalı Su Soğutma Grupları, Danimarka’lı LM WINDPOWER’ın Bergama’daki rüzgar türbini üreten fabrikasının tercihi oldu. Üretim alanlarındaki konforu arttırmanın yanı sıra proses ısıtma ve soğutma amacıyla toplam kapasitesi 3600 kW’yi bulan 6 adet Clivet soğutma grubu tesise entegre edildi. Projede kullanılan Clivet Su Soğutma Grupları’nda, -10 C°’ye kadar tam kapasitede ısıtma özelliği bulunuyor.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32