MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

AFS Akustik Hava Kanallarına Interclima Fuarı’nda Yoğun İlgi

AFS, uluslararası arenada önemli fuarlardan birisi olan Paris Interclima Fuarında HVAC sektör profesyonelleriyle buluştu.
 
5-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen, iklimlendirme sistemlerinden akıllı ev teknolojilerine, yenilenebilir enerji kaynakları sistemlerinden elektrik tesisatı sistemleri ve ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsayan fuarda ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturan AFS standında, özellikle iç ortam hava kalitesinde önemli bir yeri olan akustik esnek hava kanalları yoğun ilgi gördü. Dünyanın birçok yerinde en itibarlı laboratuvarlar tarafından tescillenen kalitesiyle esnek hava kanalları üreterek Türkiye ihracatında önemli bir pay elde eden marka, uluslararası fuarlarda da ara vermeksizin yer almaya devam ediyor. 
 
AFS’nin fuarda hak ettiği ilgiyi gördüğünü ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Uluslararası fuarlarda ürünlerimizi sergilemenin marka bilinirliğimize önemli katkılar sağladığına şahit oluyoruz. Ayrıca iklimlendirme pazarını daha yakından gözlemleme şansı bulurken, yaptığımız görüşmelerle pazardaki payımızı artıracak yeni girişimlere imza atıyoruz. Alanında uzman ar-ge ekibimizin çalışmalarının sonucunda yenilikçi ürünlerimiz ile yurt dışında sayısız önemli projede yer alarak ülke ihracatına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31