MİMSAN, İnegöl OSB’ye “Arıtma Çamurundan Termal Enerji Tesisi” Kurdu Kastamonu Merkez Spor Salonu Yapımında Ciat Soğutma Grupları ve Aldağ Klima Santralleri Tercih Edildi SOSİAD’ın Dünya Soğutma Günü’nde Düzenlediği Yaşam için Soğuk Zincir Konulu Webinar Yoğun İlgi Gördü İklimlendirme Teknik Kurulu Okullar ve Kreşlerde alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı GOLDSUN Elektrikli Isıtıcılar, Kısa Dalga Infrared Teknolojisi ile % 40 Daha Verimli TAV Batum Havalimanında Aldağ Güvencesi ile Ciat Rooftop Cihazları Tercih Edildi Gelenek sahibi aile şirketi: Fronius, 75. yıl dönümünü kutluyor RÜZGAR ENERJİSİ TEKNİSYENLERİ AVRUPA STANDARTLARINDA EĞİTİM ALIYOR SMART ENERGY GÜNEŞ ENERJİSİNE İLGİ DUYAN HERKESİ SMART AKADEMİ PROGRAMLARINA BEKLİYOR ASHRAE YENİ GLOBAL GENEL MERKEZ BİNASINA AFS’DEN DESTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMADA DAIKIN RÜZGARI WAVİN Türkiye 1 Temmuz Çarşamba günü saat 11.00’de webinar düzenliyor Braukmann İsmi Resideo ile Yeniden Canlanıyor Sanibey Barajı TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesini aldı Sektörde bir ilk: Bosch Termoteknoloji’den Kombi Seçim Programı

TLC Klima GREE İş Ortakları Kıbrıs Gezisinde Buluştu

TLC Klima San. ve Tic. A.Ş.’nin 11 -13 Ekim 2019  tarihlerinde Limak Cyprus Deluxe Hotel’de   gerçekleştirdiği toplantıda TLC Klima çalışanları ve Tüm Türkiye’den 88 İş Ortağı bir araya geldi. 

 “Başarı Değer Yaratmaktır” sloganı ile gerçekleşen buluşmada toplantının açılışında konuşma yapan TLC Klima Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Akın Telci 2019 senesini değerlendirdi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Sema Tunar yeni ekonomide rakamların değeri ve finansal analizlerin önemi ile ilgili konuşmasında yakalanan başarı için İş Ortaklarına teşekkür etti.

Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü  Filiz Doğan 2019 yılında hayata geçirilen projeler hakkında bilgi vererek, TLC Klima’nın Markalaşmaya bakış açısını aktardı. Bilgi Teknolojileri Müdürü Can Bahtıyar gerçekleştirilen projelerin başında daha verimli ve hızlı iş süreçlerinin hayata geçirilmesi olduğunu vurgulayarak yeni B2B ve Raporlama Sistemlerini tanıttı. VRF & Isı Pompası Sistemleri Satış Müdürü Cahit Pektaş GREE VRF ve Isı Pompası sistemlerinde geliştirilen yeni ürünleri tanıtırken özellikle GREE ısı pompaları ürünleriyle pazarda iddialı olduklarını belirtti.

Kapalı Maraş Bölgesi - Panoramik sahili, Mağusa Sur İçi, Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Cami ve Panoramik Mağusa Kalesi gezisi ile devam eden buluşmada TLC Klima GREE İş Ortaklarının hem yılı değerlendirme hem de dinlenme fırsatı buldular. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

duyar vana-31