GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

PA-FLEX MARKA PAZARINI PROJELERLE GENİŞLETİYOR

Pa-Flex markası her geçen gün sektörün tercih edilen markaları arasındaki yerini sağlamlaştırmakta. Geçtiğimiz günlerde Kauçuk levha ürünü ile katkıda bulunulan TEM Point, 75 bin m2 alan üzerinde hayata geçiriliyor. Sultangazi TEM otoyolu üzerinde 5 Konut, 2 Rezidans, 1 AVM bloğu olmak üzere toplam 8 blok halinde yükselen ‘TEM Point’; 468 konut, 444 Rezidans ve alışveriş merkezi olmak üzere karma bir proje olarak yükseliyor. Ortak mahal ve otopark havalandırma kanalları TSE onaylı, şartname değerlerine sahip ve yüksek dayanımlı Pa-Flex marka kauçuk levhalar ile izole edildi.

Katkıda bulunulan diğer iki önemli proje de restorasyonu tamamlanan Artvin Hopa Devlet Hastanesi ve İstanbul Florya’da bulunan Aydın Üniversitesi. Hastane havalandırma  izalosyanlarında kauçuk levha ürünleri tercih edilirken Aydın Üniversitesi Florya Kampüsü’nde ısıtma-sogutma boruları yalıtımlarında boru ve yardımcı ürünlerle yerini aldı. Pa-Flex, genişleyen yurtiçi ve yurtdışı bayi ağıyla ve uzun vadeli pazarlama faaliyetleriyle, yerli sermaye ile kurulmuş bir marka olarak özellikle yurtdışında olmak üzere daha fazla proje ve alanda yer alma çalışmalarına devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32