Masdaf, İç Piyasadaki Daralmayı, Küresel Pazarda Büyüyerek Fırsata Dönüştürdü İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ

ÜNTES VRF ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE HISENSE-HITACHI FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Üntes VRF çözüm ortakları ve birlikte önemli projeleri imza attığı yapı firmalarıyla Hisense-Hitachi fabrikasını ziyaret etti.

 

Qingdao Hisense-Hitachi Airconditioning fabrikasına yapılan ziyaret; en prestijli Hisense projelerine beraber imza attığımız çözüm ortaklarımızdan Proje İstanbul, Adalet Bakanlığının en önemli projelerinde bizi tercih eden Metro Mühendislik, ARL Taahhüt, Resa Yapı ve İstanbul’un marka yapılarından Burç İstanbul’da Hisense’i tercih eden MHM Yapının katılımıyla 22-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi. 

 

Üntes VRF Klima Sistemleri A.Ş. Gn. Md. Yalım Atalay, Hisense Hitachi Air-Conditioning Marketing Co. Ltd. Doğu Avrupa Gn. Md. Shane Dong, Satış Müdürü Forrest Wang ve İş Geliştirme Yöneticisi Nilay Doğan’ın organize ettiği gezide, fabrika üretim teknolojileri, test sistemleri ve kalite kontrol yönetimiyle ilgili ayrıntılı bilgi verildi. Yıllık 1,5 milyon kutu VRF cihaz üretimi yapan 2 fabrika gezildikten sonra Aralık 2019’da faaliyete geçerek üretim kapasitesini yıllık 3 milyon kutuya çıkartacak 3. fabrika hakkında bilgiler verildi. 

 

Ziyaretin ikinci bölümünde, Hisense teknolojisinin arka planında dünya teknoloji liderliği için çalışan 5500 mühendisin bulunduğu HISENSE ARGE KAMPÜSÜ ziyaret edildi. ARGE merkezinin diğer bir görevi ise dünya genelindeki diğer Hisense ARGE merkezlerine kalifiye mühendis yetiştirmesi açısından da etkileyiciydi.

Referans proje ziyareti ile 40C sıcaklık ve %85  nem oranında Hisense dış ünitelerin nasıl sessiz ve etkili soğutma yaptığı kontrol edildi. Seyahatimiz kültürel ve tarihi geziler ile renklendirilirken Çin kültürünü öğrenme imkanı elde edildi.  

 

Hisense ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliğinin en doğru biçimde gözlemlenmesi açısından bu tarz gezilerin önemli olduğunu vurguluyan Nilay Doğan fabrika ve ARGE ziyareti organizasyonlarının devam edeceğini belirtti. Sektörümüzde bir ilk olan Hisense Türkiye Cup  futbol organizasyonunun bu yıl ikincisinin gerçekleştirileceğini, geleneksel olarak da devam etmesini arzuladıklarını, bu sene organizasyon kapsamında Bursa, Edirne, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kupa maçlarının yapılacağını belirtti. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2