YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

ÜNTES VRF ÇÖZÜM ORTAKLARI İLE HISENSE-HITACHI FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Üntes VRF çözüm ortakları ve birlikte önemli projeleri imza attığı yapı firmalarıyla Hisense-Hitachi fabrikasını ziyaret etti.

 

Qingdao Hisense-Hitachi Airconditioning fabrikasına yapılan ziyaret; en prestijli Hisense projelerine beraber imza attığımız çözüm ortaklarımızdan Proje İstanbul, Adalet Bakanlığının en önemli projelerinde bizi tercih eden Metro Mühendislik, ARL Taahhüt, Resa Yapı ve İstanbul’un marka yapılarından Burç İstanbul’da Hisense’i tercih eden MHM Yapının katılımıyla 22-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi. 

 

Üntes VRF Klima Sistemleri A.Ş. Gn. Md. Yalım Atalay, Hisense Hitachi Air-Conditioning Marketing Co. Ltd. Doğu Avrupa Gn. Md. Shane Dong, Satış Müdürü Forrest Wang ve İş Geliştirme Yöneticisi Nilay Doğan’ın organize ettiği gezide, fabrika üretim teknolojileri, test sistemleri ve kalite kontrol yönetimiyle ilgili ayrıntılı bilgi verildi. Yıllık 1,5 milyon kutu VRF cihaz üretimi yapan 2 fabrika gezildikten sonra Aralık 2019’da faaliyete geçerek üretim kapasitesini yıllık 3 milyon kutuya çıkartacak 3. fabrika hakkında bilgiler verildi. 

 

Ziyaretin ikinci bölümünde, Hisense teknolojisinin arka planında dünya teknoloji liderliği için çalışan 5500 mühendisin bulunduğu HISENSE ARGE KAMPÜSÜ ziyaret edildi. ARGE merkezinin diğer bir görevi ise dünya genelindeki diğer Hisense ARGE merkezlerine kalifiye mühendis yetiştirmesi açısından da etkileyiciydi.

Referans proje ziyareti ile 40C sıcaklık ve %85  nem oranında Hisense dış ünitelerin nasıl sessiz ve etkili soğutma yaptığı kontrol edildi. Seyahatimiz kültürel ve tarihi geziler ile renklendirilirken Çin kültürünü öğrenme imkanı elde edildi.  

 

Hisense ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliğinin en doğru biçimde gözlemlenmesi açısından bu tarz gezilerin önemli olduğunu vurguluyan Nilay Doğan fabrika ve ARGE ziyareti organizasyonlarının devam edeceğini belirtti. Sektörümüzde bir ilk olan Hisense Türkiye Cup  futbol organizasyonunun bu yıl ikincisinin gerçekleştirileceğini, geleneksel olarak da devam etmesini arzuladıklarını, bu sene organizasyon kapsamında Bursa, Edirne, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kupa maçlarının yapılacağını belirtti. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36