Masdaf, İç Piyasadaki Daralmayı, Küresel Pazarda Büyüyerek Fırsata Dönüştürdü İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ

TÜRKİYE’NİN ERP UYUMLU KOMBİSİ TERMO TEKNİK LOGIC PREMIX

TÜRKİYE’NİN ERP UYUMLU KOMBİSİ TERMO TEKNİK LOGIC PREMIX YOĞUŞMALI KOMBİ, 5 YIL GARANTİLİ

 

Sınıfının en yüksek enerji verimliliğine ve en kompakt boyutlarına sahip kombisi olarak adlandırılan ve ErP yönetmeliğini tam olarak karşılayan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 31 Aralık 2019 tarihine kadar kombilerini açtıranlara 5 yıl garanti hediye ediyor.

 

İngiliz iş dünyasının prestijli “Kraliçe Ödülü-The Queen’s Award” sahibi olan ve İngiltere’de IDEAL Boilers üretim tesislerinde 6 Sigma kalitesiyle üretilen LOGIC Yoğuşmalı Premix Kombi’nin 31 Aralık  tarihine kadar ilk çalıştırmasını tamamlayan LOGIC sahipleri, 2 yıllık standart garanti süresine ek olarak, +3 yıl bedelsiz garanti hakkından yararlanıyorlar. Satış ve servis desteği Termo Teknik tarafından sağlanan Türkiye’nin IDEAL kombisi LOGIC’in 26/35 ve 31/35 modelleri bulunuyor.  26/35,26 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi; 31/35 ise 31 kW ısıtma, 35 kW sıcak su kapasitesi anlamına geliyor. LOGIC Kombiler, 6 sigma ile sağlanan “hatasız üretim” özellikleri ile uzun yıllar arıza yapmadan verimli çalışıyor.

 

Benzersiz teknik değerler

 

LOGIC Kombi’yi benzersiz kılan  teknik özelliklerin bir kısmı şöyle sıralanıyor:

Yüksek sıcak su kapasitesi: Dakikada 20 LT sıcak su kapasitesi ile aynı anda iki muslukta kesintisiz sıcak su keyfi.

Maksimum enerji tasarrufu:  Kapasitenin yüzde 24’üne kadar düşerek, sadece ihtiyaç duyulduğu kadar yakıt harcama özelliği.

Yüksek verimli ve çevre dostu: Sınıfının en düşük atık gaz aralığında (NOx Sınıf *****); Yüzde 109’a varan verim sağlayan tasarım

Sessiz: Sadece bir kütüphanede ki hafif fısıltı düzeyinde, 33 dB  ses seviyesinde çalışma.

Dar alana montaj:  Sadece 39,5 cm genişliği ve 2,5 mm. montaj mesafesi ile mutfak gibi dar alanlarda bile kolay kurulum.

 

ErP standardında

Termo Teknik tarafından Türkiye’ye sunulan   LOGIC Yoğuşmalı Premix Kombi ErP (Energy Related Products - Enerji İlişkili Ürünler) yönetmeliğine uygun standartlara sahip bulunuyor. İngiltere’de bir milyon adetten fazla kullanıma sahip olan LOGIC Yoğuşmalı Kombi 2015 yılından beri ErP’ye uygun olarak üretiliyor.

 

ErP Yönetmeliği ile enerji tüketimi ve karbondioksit salınımının global bir çerçevede azaltılması amaçlanıyor. Yönetmelik ile  0 – 70 kW kapasite aralığındaki sıvı ve gaz yakıtlı cihaz ısıtma ürünlerinin   enerji verimliliklerini gösteren ürün etiketlerinin detaylı olarak hazırlanarak ürün ve/veya ambalaj üzerinde konumlandırılması ve bu ürünlerin NOx emisyonunun 56 mg/kWh’nın altında olması zorunlu hale geliyor. 

 

Termo Teknik, enerji verimliliğini artıran, tasarruf sağlayan ve ısıtma sistemlerini  daha çevreci hale getiren düzenlemeyi destekliyor.

 

Sevilerek kullanılıyor

LOGIC Kombi özellikle kış aylarının uzun ve sert geçtiği illerde sevilerek kullanılıyor. Herhangi ilave bir ekipmana ihtiyaç duymadan dakikada yaklaşık 20 litre sıcak su verebilen kompakt ölçülere sahip LOGIC Kombi ile çift banyolu büyük konutlarda dahi konfor sağlanabiliyor. Mutfakta ve iki banyoda aynı anda sorunsuz kullanıma yetecek kadar yüksek sıcak su kapasitesine sahip bulunuyor. 

 

Termo Teknik Karadeniz Bölge Bayi Cazgır A.Ş’nin gerçekleştirdiği başarılı çalışma ile LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi, 2017 yılında Sinop’un en çok satan yoğuşmalı kombi markası oldu.LOGIC Kombi’ye duyulan güven ve kombinin taşıdığı benzersiz özellikler  ile birleşerek etkili satış grafiği yakalandı.

 

Geniş servis ağı

Termo teknik, Türkiye’nin tamamında, 200’ün üzerinde bayi ve 500’ün üzerinde satış noktası ile tüketiciye ulaşıyor.Bayileri ile iletişime yüksek derecede önem veren Termo Teknik’in satış yönetmenleri ve şirket üst yöneticileri ailedengörülen iş ortakları ile yakın temas halinde çalışıyor. Böyle bir iletişim ve ticaret prensibini, güvenli ve sağlam bir büyümenin temel taşı olarak görülüyor. 

 

Termo Teknik’e ödeme yapacak bayilere, online tahsilat sistemi üzerinden kredi kartına 9 aya varan taksit kolaylığı sunuluyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2