Masdaf, İç Piyasadaki Daralmayı, Küresel Pazarda Büyüyerek Fırsata Dönüştürdü İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ

KIŞ AYLARINDA BAYMAK’LA TASARRUF VE KONFORLA BULUŞUN

Baymak’ın yoğuşma teknolojisiyle kombide fark yarattığı Duotec Compact ve İdee ile konfor ve tasarruf bu kış da sizinle. Küçük, zarif tasarımı, yüksek performansı ve sessiz çalışma özelliğiyle kış aylarında evinizi ısıtan kombiler, oda termostatıyla hassas ısı ayarlarına olanak tanırken enerji tasarrufuyla da cebinizi koruyor. 

 

Baymak’ın yoğuşmalı kombi ailesinin en geniş kapasiteli modeli Duotec, yeni tasarımı ve yenilenen teknolojisiyle ev ve iş yerlerinizde aradığınız tasarruf, yüksek performans ve konforu bir arada sunuyor. Duotec Compact, dijital ekranı ve tuş takımı ile tüketiciye kolay kullanım imkânı sunarken, 28 kg ağırlığı ve 70 cm yüksekliğiyle ev ve iş yerlerinizi aradığınız estetikle buluşturuyor. Yüksek enerji tasarrufu ve A enerji sınıfına sahip Duotec Compact, küçük tasarımının yanı sıra sessizliğiyle de kendini unutturuyor. 

 

Premix Yanma Teknolojisiyle İdeal Yanma

Duotec Compact, Premix Yanma teknolojisiyle farklılaşıyor. Kombi içerisinde doğru hava ve gaz dengesini sağlayan Premix teknolojisi, düşük sıcaklık değerlerinde de ideal yanma düzeyini yakalanmasını sağlıyor. Premix teknolojiye sahip Duotec Compact bir birim gaz için doğru oranda havayı alıp karıştırarak sizin için ideal yanmayı sağlayarak tasarruf oranınızı arttırılıyor.

 

Minimum Isı Kaybı Maksimum Verim

Duotec Compact’ta kullanılan paslanmaz çelik eşanjörler, kombinin ömrünü uzatırken, düşük emisyon değerleriyle de çevreye verdiği zararı en düşük seviyeye iniyor. Bunun yanı sıra Cold Burner Door (soğuk brülör kapak) teknolojisine sahip olan Duotec Compact ısı kayıplarını minimuma indirerek maksimum verim sağlıyor. Opsiyonel olarak oda termostatlarıyla kullanılabilen Duotec Compact çok sayıda gelişmiş fonksiyona sahip Opentherm kontrol cihazları ile hassas kontrole de olanak veriyor.

 

Fısıltı Sessizliğindeki idee ile Tanışın, Hem de Şimdi 7 yıl garantili

Pazarda bulunan kombilere göre standardın dışında olan idee premix yoğuşmalı kombi ise 26 kg ve 54 cm yüksekliğe sahip ultra kompakt yapısıyla dikkat çekiyor. Yüksek enerji tasarrufuyla kış aylarında tüketiciyi kabarık doğalgaz faturasından kurtaran idee kombiler tasarımının yanı sıra sessizliğiyle kendini unuttururken, idee 24 modelinde maksimum güçte dahi 46 desibel ERP ses seviyesi ile adeta fısıltı düzeyinde çalışıyor. Üstelik idee kombiler,  31 Ekim’e kadar yapılacak yetkili servis ilk çalıştırmalarında, 7 yıl garanti ile müşterilere sunuluyor.

 

Montaj ve nakliyede kolaylık sağlıyor

Opsiyonel olarak oda termostatlarıyla kullanılabilen idee, çok sayıda gelişmiş fonksiyona sahip Opentherm kontrol cihazları ile hassas kontrole de olanak veriyor. Bakım periyotlarınızı gösterecek şekilde programlayabileceğiniz idee kombinin ön kapağı sayesinde parçalarına ve iç teknik yapısına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca doğalgaz veya propan ile çalışma olanağı da sunan idee, standart dâhili emniyet ventiline sahiptir. Teknik özellikleriyle ön plana çıkan idee kombi, nakliyesinden montajına kadar da tüketiciye kolaylık sağlıyor. 

 

Satış Sonrası Kaliteli ve Hızlı Çözümleri Kullanıcıya Ulaştırıyor

50 yıllık geçmişi ile Türkiye’nin iklimlendirme sektöründe yeniliklere imza atan Baymak, müşteri memnuniyetini her zaman önceliği olarak görüyor. Tasarruflu, konforlu ve son teknoloji ürünleri tüketiciler ile buluşturan Baymak, satış sonrası hizmetlerde de en iyi hizmeti kullanıcıya ulaştırıyor. Baymak müşterileri için geliştirilen Self Servis Sistemi’nde herhangi bir sorun ya da talep için kullanıcılar tüm kayıt ve randevularını tamamen online olarak gerçekleştiriliyor. İletişim bilgilerini giren kullanıcının cep telefonuna doğrulama kodu geliyor. Kullanıcı, doğrulama kodunu teyit ettikten sonra adres bilgilerini doldurarak, kendi randevu tarih ve saatini seçebiliyor. Talebini web sayfası üzerinden ileten müşteriler, randevu taleplerinde sahip oldukları öncelikle kısa süre içerisinde yetkili Baymak servisinden hizmet alabiliyor. Bunun yanı sıra Türkiye’de 300’ü aşkın yetkili servisi ile hizmet veren Baymak yetkili servisleri satış sonrası kullanıcılara hizmet vermek için hızlı ve kaliteli çözümler üretiyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2