Masdaf, İç Piyasadaki Daralmayı, Küresel Pazarda Büyüyerek Fırsata Dönüştürdü İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ

ESTETİK TASARIM VE YÜKSEK VERİM BİR ARADA: ALARKO SERADENS SUPER PLUS KOMBİ

Üstün teknolojili ürünleriyle iklimlendirme sektörünün lider kuruluşlarından Alarko Carrier’ın estetik ve modern dizayna sahip Seradens Super Plus Çift Yoğuşmalı kombileri %100’ün üzerinde verim sağlıyor. 

 

Türkiye’de bir ilk: Çift Yoğuşma Teknolojisi  

Türkiye’de ilk defa uygulanan hem ısıtma hem de kullanım suyunda yoğuşma teknolojisi sayesinde geniş ısıtma aralığı sunan Alarko Seradens Super Plus kombiler, minimum dur-kalk sistemiyle maksimum yakıt tasarrufuna olanak veriyor. Uygun fiyatıyla satılan çevre dostu kombiler, sahip oldukları Premiks sistemiyle ideal gaz hava karışımı elde ederken düşük emisyon oranıyla çevreci ısınma sağlıyor. 

 

Uzun kullanım ömrü nedeniyle de tercih edilen Seradens kombiler, %17-100 aralığına kadar çıkan geniş ısıtma modülasyon aralığıyla, minimum dur-kalk ve maksimum yakıt tasarrufu sağlıyor. Eco modu sayesinde hem ısıtma hem de kullanım suyunda daha pratik ve ekonomik ayarlama imkanı sağlıyor. Opentherm uzaktan kumanda bağlantısı, dijital manometre ve beyaz aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde kullanıcılara daha kolay kullanım sunan kombiler, LPG ve doğal gaz ile sorunsuz çalışabilen kombiler, güneş enerji sistemine bağlantı setiyle kullanım suyu ısıtmasında güneş enerjisinden yararlanmaya olanak tanıyor.  Kombiler, yoğuşma suyuna karşı yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör ve daha büyük genleşme tanklarıyla, 20, 24, 28 ve 36 kW olmak üzere dört farklı kapasitede üretiliyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2