Masdaf, İç Piyasadaki Daralmayı, Küresel Pazarda Büyüyerek Fırsata Dönüştürdü İZODER, 2019’un beşinci ‘Yalıtım Semineri’ni Gaziantep’te düzenliyor BAYMAK'IN SİRKÜLASYON POMPALARI: EVOSTA-EVOPLUS E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE TASARRUF ZAMANI RESA REZİSTANS "DEFROST ISITICI" YANMAYA KARŞI DAYANIKLI, PP BAZLI SILENTA EXTREME ALDAĞ A.Ş. KLİMA SANTRALLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 120 yıldır Vaillant logosunda yer alan Vaillant Tavşanı Brand Week Istanbul ikon yürüyüşüne katıldı ATIK BUHARDAN ISI GERİ KAZANIM UYGULAMALARI PRYSMIAN KABLO TARİHİN SIFIR NOKTASI GÖBEKLİTEPE’YE HAYAT VERİYOR PROJELERDE PA-FLEX KAUÇUK TERCİH EDİLİYOR ACREFINE ÜRÜNLERİ PPP ŞEHİR HASTANELERİ’NDE AKKUYU NÜKLEER GÜÇ SANTRALİ ‘NDE AFS ESNEK HAVA KANALLARI TERCİH EDİLDİ ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ YENİ KÜTÜPHANE BİNASININ HAVALANDIRMASINI ALDAĞ YAPACAK AIRONN ŞEHİR HASTANELERİ REFERANSLARINA TEKİRDAĞ’I DA EKLEDİ

RAVABER, SODEX 2019 FUARINDA

Ravaber Yapı, 2-5 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ISK-SODEX İSTANBUL 2019 fuarında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Ravago Bina Çözümleri iş kolu altında, başta ısı ve su yalıtımıolmak üzere farklı birçok başlık altında inşaat sektörüne yönelik ürünler üretip, markalar sunuyor.
 
Bu iş kolu altında mineral yün ürün grubunda, Kayseri’deki tesislerinde 56.000 m²’si kapalı, toplam 80.000 m² alan üzerine tesis edilmiş ileri teknoloji ekipmanları ile yıllık 120.000 ton taş yünü üretimi gerçekleştirmektedir. Sadece ülkemizin değil, bulunduğu coğrafyanın en büyük taş yünü üreticisi.
 
Ravaber Seramik Yünü teknik yalıtımda 1430°C sıcaklığa kadar ısı yalıtımı yapabilme özelliği sayesinde endüstriyel kullanımlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yüksek derece ısı yalıtım özelliğinin yanı sıra mükemmel ses ve yangın yalıtımı yapabilmektedir.
 
Tüm Mineral Yünleri tek bir çatı altında üretebilen Ravaber, yeni ürünü Ravaber Bio kullanım alanına göre -20 +400°C aralığında kullanılan, yüksek erime sıcaklığı sayesinde yangına karşı en üst dayanım olan A1 sınıfında yer alır.
 
Ravaber’in Mekanik Tesisat sektörüne yön veren ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ürün grubunda yer alan Taşyünü, Seramik yünü ve Ravaber Bio (Cam Yünü) ürünleri ve kullanım alanları ile aşağıdaki gibidir;
Havalandırma Kanalı Isı ve Ses Yalıtımında, Boru Tesisatları Isı Yalıtımında, Endüstriyel Isı ve Ses Yalıtım Uygulamalarında, Havalandırma Kanalları, Klima Kanalları, Sıcak Su Tesisatlarında, Kazan Dairelerinde, Kızgın Tesisatları,  Duman Tahliye Kanalları, Yüksek Isıl Dayanım Gerektiren Tüm Isı Yalıtım Uygulamalarında, Endüstriyel fırın izolasyonu, Seramik - Cam endüstrisi, Demir çelik endüstrisi, Döküm endüstrisi, Çimento endüstrisi, Çelik kapı - Yangın kapısı gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
 
 
seramiky gorseltasy gorselcamy gorsel
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2