YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

RAVABER, SODEX 2019 FUARINDA

Ravaber Yapı, 2-5 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ISK-SODEX İSTANBUL 2019 fuarında ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Ravago Bina Çözümleri iş kolu altında, başta ısı ve su yalıtımıolmak üzere farklı birçok başlık altında inşaat sektörüne yönelik ürünler üretip, markalar sunuyor.
 
Bu iş kolu altında mineral yün ürün grubunda, Kayseri’deki tesislerinde 56.000 m²’si kapalı, toplam 80.000 m² alan üzerine tesis edilmiş ileri teknoloji ekipmanları ile yıllık 120.000 ton taş yünü üretimi gerçekleştirmektedir. Sadece ülkemizin değil, bulunduğu coğrafyanın en büyük taş yünü üreticisi.
 
Ravaber Seramik Yünü teknik yalıtımda 1430°C sıcaklığa kadar ısı yalıtımı yapabilme özelliği sayesinde endüstriyel kullanımlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yüksek derece ısı yalıtım özelliğinin yanı sıra mükemmel ses ve yangın yalıtımı yapabilmektedir.
 
Tüm Mineral Yünleri tek bir çatı altında üretebilen Ravaber, yeni ürünü Ravaber Bio kullanım alanına göre -20 +400°C aralığında kullanılan, yüksek erime sıcaklığı sayesinde yangına karşı en üst dayanım olan A1 sınıfında yer alır.
 
Ravaber’in Mekanik Tesisat sektörüne yön veren ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ürün grubunda yer alan Taşyünü, Seramik yünü ve Ravaber Bio (Cam Yünü) ürünleri ve kullanım alanları ile aşağıdaki gibidir;
Havalandırma Kanalı Isı ve Ses Yalıtımında, Boru Tesisatları Isı Yalıtımında, Endüstriyel Isı ve Ses Yalıtım Uygulamalarında, Havalandırma Kanalları, Klima Kanalları, Sıcak Su Tesisatlarında, Kazan Dairelerinde, Kızgın Tesisatları,  Duman Tahliye Kanalları, Yüksek Isıl Dayanım Gerektiren Tüm Isı Yalıtım Uygulamalarında, Endüstriyel fırın izolasyonu, Seramik - Cam endüstrisi, Demir çelik endüstrisi, Döküm endüstrisi, Çimento endüstrisi, Çelik kapı - Yangın kapısı gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.
 
 
seramiky gorseltasy gorselcamy gorsel
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36