YETKİLİ AĞIZDAN DOĞALGAZ FATURALARINI DÜŞÜREN ÖNLEMLER DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-SODEX Fuarı’nda

Sektörde E.C.A. markalı ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina,  iklimlendirme sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren ISK-SODEX Fuarı’na yeni ürünleriyle damga vurmaya hazırlanıyor. Fuar kapsamında E.C.A., Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen çevreci ve sürdürülebilir ürünlerini sektör profesyonellerine tanıtacak. 
 
Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanan ISK-SODEX Fuarı’nda yeni ürünleriyle yer almaya hazırlanıyor. 
Fuar kapsamında E.C.A., Calora Premix Kombi, 2020 yılında pazara sunacağı Confeo Premix Kombi, Phoneix Şofben, Felis Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan, Elektronik Dijital Termostatik Vana, Helios Radyatör ve radyatörü adeta bir oyun öğesine dönüştüren Magnet Radyatör gibi yeni ürünlerini ilk kez sektör temsilcileriyle buluşturacak. Türkiye’nin Avrupa’daki beşinci büyük pazar olması açısından sektör için büyük önem taşıyan ISK-SODEX Fuarı’na uzun yıllardır katılım gösteren E.C.A., 7.salonda bulunan 418 m2’lik standında ziyaretçilerini ağırlayacak.
 
Yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen Felis Kazanlar 
E.C.A., çevre dostu ve düşük emisyon değerleriyle Avrupa ErP normlarını sağlayan Felis duvar tipi yoğuşmalı kazanlarını bu yıl ilk kez Sodex Fuar standında tanıtacak. Entegre baca klapesi sayesinde baca maliyeti uygunluğuyla göze çarpan Felis,  16 kazana kadar kaskad yapabilme imkanıyla yüksek kapasitelere cevap verebiliyor. E.C.A.’nın Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen Felis kazanlar, yüzde 19’a varan modülasyon oranı sayesinde, ihtiyaç yoğunluğuna göre gaz tüketim oranını ayarlayarak mevsim geçişlerinde de büyük tasarruf sağlamasıyla öne çıkıyor. Felis kazanlar, Türkçe menülü geniş LCD ekranlı kontrol paneli üzerinden saatlik, günlük, aylık programlama yapabilme, hata parametrelerini görebilme ve farklı sıcaklık devrelerini kontrol imkanı sunuyor. E.C.A. standında duvar tipi yoğuşmalı kazanlara ek olarak daha düşük kapasiteye sahip olan ve ekim ayı sonunda pazara sunulacak olan Felis 50, ilk kez fuar kapsamında görücüye çıkarılacak. Felis 50 sayesinde düşük kapasiteli kazan ihtiyaçlarına optimum çözüm sağlanabilecek. 
 
Calora Premix KombiUzayıp giden faturalara tasarruflu çözüm: E.C.A. Calora Premix Kombi
E.C.A.’nın yeni kombisi Calora Premix; ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlarken, küçük boyutlarıyla çok az yer kaplıyor. Gaz emisyon değerleriyle çevre dostu bir ürün olmasıyla sürdürülebilir dünyaya da katkı sağlayan Calora Premix, bakım hatırlatıcı fonksiyonu ve ergonomik kontrol paneliyle kullanıcısına konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca akıllı oda termostatı ile uzaktan kontrole de imkan sunan ürün, yeni nesil teknolojisiyle beğeni kazanıyor. Calora Premix kombi E.C.A.’nın Sodex Fuar standında yeni ürünler arasında yer almaya hazırlanıyor. 
 
Dokunmatik cam ekranıyla göz dolduran Confeo Premix Kombi
2020 yılında pazara sunulacak olan E.C.A. Confeo Premix kombi dokunmatik cam ekranıyla şıklık ve kullanım kolaylığı sunan üst segment bir ürün olarak göze çarpıyor. Farklı kapasite seçeneğinin yanı sıra yıllık bakım hatırlatma özelliğine sahip olan Confeo Premix kombi, hata durumunda sesli uyarı sistemiyle oluşabilecek kazaların da önüne geçiyor. 
 
Düşük emisyonlu çevre dostu Şofben Phoenix
2019 sonu itibariyle piyasada boy gösterecek olan düşük emisyonlu lowNOx şofben Phoenix, LED ekranı sayesinde kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlıyor. Phoenix şofben modülasyonlu fanı sayesinde sessiz çalışma özelliği ile fark yaratıyor. 
 
Emas Makina’nın ISK-SODEX Fuarı’nda yer alan 7. Salon, C02 no’lu standında sergilenen E.C.A. markalı diğer ürünler arasında; tüm E.C.A. kombiler, havlupanlar, duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi klimalar, oda termostatları, boyler, şofben, panel, alüminyum ve pik döküm radyatörler, duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, elektronik dijital termostatik vana ve doğalgaz sayaçları bulunuyor. E.C.A. markalı endüstriyel, doğalgaz, tesisat ve yangın valfleri ise ISK-SODEX Fuarı’nda 8. Salon B08 no’lu stantta ziyaretçileriyle buluşacak. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36