VENCO Havalandırma’da Yeni Dönem Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”ten Geçiyor Isıtmada 8 ülkenin pazar lideri DemirDöküm oldu Ayvaz, Sakarya Arifiye’de Bulunan Fen Lisesi’ne Destekte Bulundu Anadolu’nun rüzgarına göre türbin üretti GRUNDFOS’UN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERİ 500 SEKTÖR PROFESYONELİNE İLHAM VERDİ Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Oldu GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, GÜNEŞ ENERJİSİ SEKTÖRÜNÜN PERFORMANSINI DEĞERLENDİRDİ ODE EVOMİNERAL İLE KONFORLU YAŞAM ALANLARI SUNUYOR ÇEVRE VE BÜTÇE DOSTU DAIKIN PREMIX VZ KOMBİ BOSCH TERMOTEKNOLOJİ’DEN ODA KUMANDALARININ EN VERİMLİ KULLANIMI İÇİN İPUÇLARI VORT HRW MONO ÜNTES KALİTESİ TÜM DÜNYADA ÜNTES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ TEKNOPARKTA (BÜDOTEK) FORM’DAN AVM’LERE YERLİ İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

AİRONN'U TERCİH EDENLER

Türkiye’nin İlk Sağlık Rezidansı Antwell Life Care’da Aironn Cihazları Kullanılacak
Ant Yapı tarafından inşa edilen 150 milyon TL yatırım değerine sahip Antwell Life Care Residence projesi 19 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 13 katlı bloktan oluşan proje, 157 adet rezidans ve 13 ticari birimi barındırıyor. 
 
Çamlıca'da Türkiye’nin, alanında tanınmış, güçlü ve güvenilir sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu’nun işbirliği ile hayata geçirilen, Türkiye’nin ilk sağlık rezidansı Antwell Life Care Residence’ta tüm blok fanları ve jet fan sistemleri için Aironn tercih edildi. 
 
Sağlık Rezidansında, Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklığıyla dengeli beslenmeden tıbbi bakıma, engelsiz tasarımdan alternatif hizmet paketine kadar 7/24 sağlık hizmeti sunulacak.
 
 
Cadde Alyans, Aironn Fan Teknolojisini Tercih Edenler Arasına Katıldı.
Alyans İnşaat tarafından hayata geçirilen, 17 dönüm üzerine inşa edilen Cadde Alyans projesi 6 ve 7 katlı 5 blokta 366 konuttan oluşuyor. Yaşam konforunu karşılayacak her tür ihtiyacın karşılanmasının gözetildiği projede; Aironn’un faydalı ürün patentine sahip kendinden susturuculu aksiyal fanları, geniş bir performans aralığı sunuyor, aynı zamanda istenilen debiyi hassas şekilde sağlayarak katma değer kazandırıyor. Çift cidarlı fan gövdesi içine yerleştirilen 70 kg/m3 yoğunluktaki alev almaz taş yünü sayesinde yüksek ses yutum performansına sahip aksiyal fanların yanı sıra Cadde Alyans için üretilen jetfanlar da, havalandırma ve yangın korunumu konusunda güvence sunuyor.
 
Gayrimenkul Sertifikası Sisteminin İlk Kez Uygulandığı Park Mavera-3 de Aironn’un Referansları Arasına Katıldı.
Mavera 3’ün, 9 bloğu, 50.696 m2 arsa alanında yükseliyor. Park Mavera 3’ün arsasının yaklaşık %78’i peyzaj alanı olarak tasarlandı. 
 
TOKİ öncülüğünde gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atan Makro İnşaat, ilk kez bir gayrimenkul projesinde Gayrimenkul Sertifikası sistemini uyguluyor. Gayrimenkul sektöründe yeni bir finansal yatırım aracı olacak sertifika ile gayrimenkul alacak birikimi olmayan küçük yatırımcı, gayrimenkul projelerinden pay satın alarak projere topraktan ortak olabilecek. Gayrımenkul sektörünün yenilikçi projesinde, fan ihtisas kuruluşu Aironn’un fanları ve jetfanları kullanılıyor.
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Sodex Ankara-3