PA-FLEX KAUÇUK, ISK-SODEX 2019 FUARI'NDAKİ STANDINDA ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI Vaillant güvencesi ve rahatlığı ATILMASI GEREKEN ADIMLARIN YILLIK BÜYÜMEYE KATKISI 10 GW LİMAK ENERJİ’DEN MEME KANSERİ FARKINDALIĞI İÇİN PEMBE FATURA E.C.A. yeni ürünlerini ISK-SODEX Fuarı’nda tanıttı Atlantik Grup ISK-SODEX 2019 İstanbul Fuarı’nda Sektör ile Buluştu Masdaf’ın Yenilenen Logosu ile Mesajı : “Daha İleri“ Vaillant’ın Küçük Akbaba Projesi web sitesi ve sosyal medya aracılığıyla 17 milyon kişiye ulaştı ÜNTES, Su soğutmalı kondenserli, vidalı kompresörlü su soğutma gruplarını da TÜRKİYE de üretiyor BÜYÜKLÜĞÜ MİLYARLARLA İFADE EDİLEN ATIK EKONOMİSİ MASAYA YATIRILIYOR Luftsis Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdürü Uğur Darcan ile kısa bir söyleşi DemirDöküm’de Her Şey “Tıkır Tıkır” Kadınlara Hijyen Eğitimi Götüren “Hijyen Sağlıktır” 15 Bölgede 1200 Kadına Ulaştı Engelsiz Koro'dan Mehmetçiğe Tam Destek Ayvaz, KAÇUV’un 2. Aile Evi Projesine Yangın Ürünleriyle Destek Oldu

Smart Energy son teknoloji panellerini Intersolar’da tanıttı

Güneş enerjisi sektörünün önde gelen yatırımcılarından biri olan Smart Energy, 15-17 Mayıs’ta Münih’te gerçekleşen Intersolar Europe fuarında Türkiye’de ürettiği son teknoloji güneş panellerini tanıttı. Smart Energy fuarda ayrıca Ar-Ge alanında yürüttüğü çalışmalar hakkında da katılımcıları bilgilendirdi.
 
Avrupa ve Türkiye’de pek çok güneş enerjisi santralinde (GES) imzası bulunan, aynı zamanda Gebze’de ürettiği güneş panellerini Avrupa’daki pek çok ülkeye ihraç ederek adını duyuran Smart Energy, 15-17 Mayıs’ta Almanya Münih’te gerçekleşen ve dünya güneş enerjisi sektörünün en prestijli fuarlarından olan Intersolar Europe 2019’da yeni nesil son teknoloji panellerini sergiledi.
 
Ar-Ge alanında önemli atılımlar yapan ve özellikle de güneş enerjisi panelinde yerlileşme çalışmalarına hız veren Smart Energy, fotovoltaik alanındaki en son trend ve gelişmelerin paylaşıldığı Intersolar Europe 2019’da fuar boyunca dünyanın pek çok ülkesinden gelen katılımcılarla buluştu.  Smart Energy, Türkiye’deki 800 MW kapasiteli tesisinde ürettiği Half-Cut Cell, Mono PERC Black, Cam-Cam gibi yeni nesil premium güneş panellerini kendi standında tanıttı.
 
Türkiye’den dünyaya en kaliteli paneller
Smart Energy, fuarda Türkiye’nin en büyük panel üretim tesisi olan fabrikasında üretilen güneş panellerinin sektöre sağladığı avantajları da paylaştı. Smart Energy tarafından her türlü uluslararası testi geçebilen ve son teknolojiye uygun olarak üretilen yeni nesil paneller, yüksek verimliliği, dayanıklılığı ve düşük maliyetleriyle sektörün önemli yatırımlarında tercih ediliyor. Bifacial paneller, 30 yıllık performans kalitesi ve güvenilir olmasıyla konut, ticari işletme ve şebeke kurulumlarında tercih edilirken, Half-Cut Cell paneller uzun vadede yüksek verimlilik sağlaması, yangın, toz, UV ışınları gibi durumlara dayanıklı olması, çok katmanlı yapısı ve geçirgenlik özeliğiyle nemli ortamlarda dahi üstün performans sunmasıyla dikkat çekiyor ve bu özellikleriyle özellikle Kuzey Avrupa ülkelerinde tercih ediliyor. Premium Plus MBB paneller, daha fazla güç aralığı sayesinde düşük enerji maliyeti sağlaması, özel bir gerekliliğe ihtiyaç duymadan kurulabilmesi, daha yoğun ve ince busbarlar sayesinde gelişmiş güce sahip olması ve hem PERC ve siyah silikon hem de Mono/Poly modüllere uyumluluk göstermesiyle sektörün beğenisini kazanıyor. Bir diğer model olan Premium Plus Black Panel ise, daha yüksek elektriksel dönüşüm verimliliği, birim alan başına daha fazla güç üretimi ve düşük nakliye, kurulum ve sistem denge maliyeti gibi avantajları nedeniyle özellikle tasarruf etmek isteyen kullanıcılara öneriliyor.
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

aiolos-2