GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ İZMİR İSTİNYE PARK AVM’NİN TERCİHİ KNAUF’UN ÜSTÜN PERFORMANSLI ÇÖZÜMLERİ OLDU YARGITAY’IN YENİ HİZMET BİNASINDA BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK İMZASI VAR HAPPY CENTER’IN İKLİMLENDİRMESİ FORM’A EMANET

SWANDOR TOPKAPI PALACE RESORT OTEL’E EUROFORM FANCOIL İMZASI

SWANDOR TOPKAPI PALACE RESORT OTEL’E EUROFORM FANCOIL İMZASI

 

Form Şirketler Grubu bünyesindeki Form Endüstri Ürünleri’nin İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’nde ürettiği EuroForm Fancoil üniteleri otel, iş merkezi, konut, hastane gibi maksimum konfor ihtiyacı olan mekanlara düşük ses seviyeli ve yüksek verimli ideal iklimlendirme çözümleri sunuyor.

Topkapı Sarayı’ndan esinlenilerek Antalya’da inşa edilen, Swandor Topkapı Palace Resort Otel, Form’un sektördeki 54 yıllık tecrübesi ile ürettiği EuroForm Fancoil üniteleri ile serinleyecek. 

Birçok ticari alana enerji verimli ve kaliteli iklimlendirme çözümleri sunan Form’un, Swandor Topkapı Palace Otel’de bulunan EuroForm Fancoil’leri 2 ila 7 kW kapasite aralığında değişen 1.060 adet Gizli Tavan Tipi ve Kaset Tipi üniteden oluşuyor. 

54 yıllık FORM tecrübesinin verdiği güven ve kalite ile İzmir’deki FORM üretim tesislerinde Avrupa standartlarında üretilen EuroForm Fancoil üniteleri, TÜBİTAK ve TSE onaylı sessiz çalışma özelliği ile kullanıldığı mekanlara konfor katıyor. Üstün performansı ile ofislerden otellere, hastanelerden okullara kadar farklı yaşam alanları için verimli ısıtma-soğutma-havalandırma çözümleri sunuyor.

Aynı zamanda istenilen ortam koşulları ve kapasite ihtiyaçları doğrultusunda, Windows işletim sistemi tabanlı seçim programı kullanılarak müşterilerin taleplerine en uygun model seçilebiliyor. 

 

EUROFORM Fancoil cihazlarının teknik özellikleri:

• 2- 12 kW ısıtma-soğutma kapasitesi ve 220-2,520 m3/h hava debisi ile yüksek ve geniş kapasite aralığına sahiptir.

• 4 borulu ve 2 borulu gizli tavan tipi olmak üzere 2 seri ve her seride 10 farklı model olarak üretilmektedir. 

• İnce tasarımı sayesinde tavan arasına kolaylıkla monte edilebilir.

• Kanal ve menfez bağlantılarını kolaylaştıran emiş ve üfleme ağızlarına sahiptir.

• Slotlu filtre kapakları ile filtrelere ulaşmak kolaydır. Özel tasarım filtreler, ister kızaklardan sürerek yan kapaklardan, ister emiş ağzı tarafından kolayca çıkarılabilir.

• Düşük ses seviyeli ve enerji tasarruflu monofaze 3 hızlı asenkron motorların milleri, paslanmaya karşı özel olarak kaplanmıştır.

• Tesisat bağlantısını kolaylaştıran ekstra uzun drenaj tavasına sahiptir.

• Batarya kolektörlerinin zarar görmesini engelleyen koruma sacı bulunmaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32