BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek LİMAK ENERJİ’DEN ULUSLARARASI OKUMA YAZMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI PROJE Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler “Termoboyler” Naci Şahin, tekrar EUROVENT Derneği Başkanlığına seçildi İZODER’DEN ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM EYLEM PLANI’ AÇIKLAMASI MTMD, Kolombiya'daki Expo ACAIRE 2019'da temsil edildi Rüzgâr sektöründeki gelişmeleri içeren 'Türkiye Rüzgâr Enerjisi İstatistik Raporu' yayınlandı Buderus Star Club üyeleri Manisa’da buluştu TEAM BOSPHORUS ALDAĞ A.Ş. Sponsorluğunda Solar DECATHLON Afrika’da Yarışıyor VODAFONE’DAN ADANA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor Baymak’tan yeni pazarlarla gelen ‘ihracat rekoru’ GF Hakan Plastik’den yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR

BITZER, QR kodları

Ürün korsanlığına karşı mücadelede bir başka önlem: soğutma ve iklimlendirme teknolojisi uzmanı BITZER, Orijinal Yedek Parçalarının ambalajına QR kodları ekledi. Kodu tarayarak, kullanıcılar ürünlerinin orijinalliğini kontrol edebilir ve daha fazla bilgi elde edebilirler.
 
Ürün korsanları sadece sahte kompresör satmakla kalmıyor, aynı zamanda sahte yağlar ve sahte yedek parçalar da satıyor. BITZER bu gelişmeyi izlemekte ve bilinen bu problemle yüzleşmek ve müşterilerini korumak için önlemleri sürekli olarak iyileştirmektedir. BITZER kompresörleri, yıllarca orijinallik kontrolü için QR kodlarıyla donatılmıştır; Bu hizmet şimdi çoğu BITZER Orijinal Yedek Parça için de aşamalı olarak gerçekleştirilecektir.
 
* BITZER Orjinal Yedek Parçalarına artık bir QR kodu verilmiştir.
 
* Bu kod yalnızca BITZER’in sağlayabileceği ve dolayısıyla sahtecilere karşı koruduğu bilgileri içerir

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8