BITZER, Almanya'daki genişletilmiş fabrikada üretilen ilk yeni kondenseri teslim etti Knauf Türkiye’de bayrak değişimi Siemens teknolojileri “ISK-SODEX” 2019 Fuarı’nda sergilenecek LİMAK ENERJİ’DEN ULUSLARARASI OKUMA YAZMA GÜNÜ’NDE ANLAMLI PROJE Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler “Termoboyler” Naci Şahin, tekrar EUROVENT Derneği Başkanlığına seçildi İZODER’DEN ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM EYLEM PLANI’ AÇIKLAMASI MTMD, Kolombiya'daki Expo ACAIRE 2019'da temsil edildi Rüzgâr sektöründeki gelişmeleri içeren 'Türkiye Rüzgâr Enerjisi İstatistik Raporu' yayınlandı Buderus Star Club üyeleri Manisa’da buluştu TEAM BOSPHORUS ALDAĞ A.Ş. Sponsorluğunda Solar DECATHLON Afrika’da Yarışıyor VODAFONE’DAN ADANA’DA GÜNEŞ ENERJİSİ YATIRIMI Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor Baymak’tan yeni pazarlarla gelen ‘ihracat rekoru’ GF Hakan Plastik’den yeni nesıl atık su ve drenaj sistemi: GF AERATOR

RHEEM, EUROVENT MİDDLE EAST'E KATILDI

Orta Doğu’nun HVACR sanayi birliği genişlemeye devam ediyor.
 
Rheem, Orta Doğu'daki Eurovent bölümüne katılarak derneğin üyelik tabanını 45'ten fazla üyeye genişletti. Rheem, Klima, Su Isıtma ve Soğutma olmak alanlarında faaliyet gösteren, yaklaşık yüz yıllık bir Amerikan şirketidir. Şirket Rheem®, Ruud®, Russell, Raypak®, Richmond® ve Sure Comfort® gibi ünlü markaların sahibidir. Rheem, orta doğu bölgesinde, otuz yıldan fazla bir süredir hizmet veriyor.
 
Rheem Middle East Genel Müdürü Mohammad Farooq, “Eurovent Middle East'in ana endüstri oyuncularını bir çatı altında toplamak için yaptığı çalışmaları takdir ediyoruz.” dedi.
 
Eurovent Middle East Genel Müdürü Markus Lattner şunları ekledi: “İki yıl önce başladığımız süreçte her üye, endüstriyi bir araya getirmek ve geleceğin zorlukları için güven ve anlayışa için çalışıyor. Destek için Rheem'e teşekkür ediyoruz ve verimli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8