LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

Chillventa International Exhibition’a katılan Niba firması büyük ilgi gördü.

16-18 Ekim tarihleri arasında Almanya Nurenberg’de düzenlenen soğutma sektörünün önde gelen fuarlarından Chillventa International Exhibition’a katılan Niba firması büyük ilgi gördü.

Fuara katılan Niba Mühendislik Şefi Hasan Oğuz Gürsoy, geçen yıllara göre bu sene daha fazla ziyaretçi olduğunu belirterek, bu fuar çok farklı coğrafyalardan gelen üreticileri ve müşteri bir araya getirdiğini söyledi. Fuarda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettiklerini, ürünlerinin dünyada önde gelen rakipleri ile aynı kalitede, fiyat olarak ise çok daha uygun olduğunu ilave etti. Güney Kore, Guetemala, Filipinler, Polonya, Macaristan, Rusya, Ukrayna ve daha birçok ülkeden potansiyel müşteri adayları ile tanıştıklarını ve yakın zamanda bu ülkelere ihracatlarını arttırarak ülkemiz ekonomisine faydalı olmak istediklerini, bir sonraki fuara çok daha büyük stant ve ürünlerle katılarak etkilerini arttırmayı planladıklarını söyledi. Soğutma kulesinde CTP kompozit malzemesinin daha fazla kullanılmaya başlandığını, gelen ziyaretçilerin ürünlerinin kalitesini çok beğendiğini belirtti.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8