LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

Ventas Chillventa’da yeni ürünlerini tanıttı

Ventas Isıtma Soğutma Enerji Sistemleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. olarak, Almanya Nürnberg’de her iki senede bir düzenlenen sektörümüzün Avrupa’daki en prestijli ve etkin fuarlarından biri olan Chillventa organizasyonuna 2012 yılından beri düzenli katılım göstermekteyiz. Chillventa geçmişte ağırlıklı olarak soğutma ekipman ve komponentlerinin sergilendiği bir fuar iken, zaman içerisindeki değişim ile bugün nihai ürünlerin de bizim gibi üreticiler tarafından stand açılarak sergilendiği önemli ve önder bir mecra haline gelmiştir. 

Ventas olarak Chillventa fuarının Avrupa ve Avrupa’ya komşu ülkeler ile ve hatta Afrika ve Ortadoğu’daki ülkeler ile ticari işbirliklerimizi geliştireceğini öngörerek bu sene 3. kez katıldığımız fuarda, geçmiş öngörülerimizin haklı çıktığını görmenin bizim açımızdan hem çok memnuniyet verici olduğunu belirtirken, hem de sürekli katılım ile birlikte düzenli olarak genişleyen ürün yelpazemizle bu sene çok başarılı bir fuar geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

Ventas, ürün gamındaki yeni nesil DX Heat Pump Klima Santrali Unique ve yeni nesil Inverter Rooftop cihazlarını sergilemenin yanısıra, Avrupa pazarında ciddi talep gören ürünlerinden ERP 2018 uyumlu Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazlarını ve EC fan teknolojisine sahip özel fan modellerini dünyanın dört bir yanından gelen değerli ziyaretçilerinin ilgisine sunmuştur. 

Ventas olarak, uzun yıllardır stratejik olarak hedeflediğimiz ihracat odaklı firma olma yolundaki yürüyüşümüze 37 ülkede devam ederken, bunlardan 21 tanesinde distribütörlük, 16 tanesinde satış partnerliği olarak çalışmaktayız. Chillventa fuarında elde etmiş olduğumuz potansiyel ile de hem ihracat yapmakta olduğumuz toplam ülke sayısını arttırırken, hem de mevcut pazarlarda daha gelişmiş dağıtım ağları ve çalışma imkanları bulma şansımız olacağını öngörmekteyiz.

Ventas olarak, dinamik ve teknik donanımı yüksek değerli çalışma ekibimizin etkin çalışması ile dünya genelindeki kaliteli, yüksek verimli, teknolojik, yenilikçi ve sürdürülebilir marka bilinirliğindeki çizgimiz ile çalışmalarımıza emin adımlarla devam edeceğiz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8