Ventas Chillventa’da yeni ürünlerini tanıttı

Ventas Isıtma Soğutma Enerji Sistemleri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. olarak, Almanya Nürnberg’de her iki senede bir düzenlenen sektörümüzün Avrupa’daki en prestijli ve etkin fuarlarından biri olan Chillventa organizasyonuna 2012 yılından beri düzenli katılım göstermekteyiz. Chillventa geçmişte ağırlıklı olarak soğutma ekipman ve komponentlerinin sergilendiği bir fuar iken, zaman içerisindeki değişim ile bugün nihai ürünlerin de bizim gibi üreticiler tarafından stand açılarak sergilendiği önemli ve önder bir mecra haline gelmiştir. 

Ventas olarak Chillventa fuarının Avrupa ve Avrupa’ya komşu ülkeler ile ve hatta Afrika ve Ortadoğu’daki ülkeler ile ticari işbirliklerimizi geliştireceğini öngörerek bu sene 3. kez katıldığımız fuarda, geçmiş öngörülerimizin haklı çıktığını görmenin bizim açımızdan hem çok memnuniyet verici olduğunu belirtirken, hem de sürekli katılım ile birlikte düzenli olarak genişleyen ürün yelpazemizle bu sene çok başarılı bir fuar geçirdiğimizi söyleyebiliriz.

Ventas, ürün gamındaki yeni nesil DX Heat Pump Klima Santrali Unique ve yeni nesil Inverter Rooftop cihazlarını sergilemenin yanısıra, Avrupa pazarında ciddi talep gören ürünlerinden ERP 2018 uyumlu Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazlarını ve EC fan teknolojisine sahip özel fan modellerini dünyanın dört bir yanından gelen değerli ziyaretçilerinin ilgisine sunmuştur. 

Ventas olarak, uzun yıllardır stratejik olarak hedeflediğimiz ihracat odaklı firma olma yolundaki yürüyüşümüze 37 ülkede devam ederken, bunlardan 21 tanesinde distribütörlük, 16 tanesinde satış partnerliği olarak çalışmaktayız. Chillventa fuarında elde etmiş olduğumuz potansiyel ile de hem ihracat yapmakta olduğumuz toplam ülke sayısını arttırırken, hem de mevcut pazarlarda daha gelişmiş dağıtım ağları ve çalışma imkanları bulma şansımız olacağını öngörmekteyiz.

Ventas olarak, dinamik ve teknik donanımı yüksek değerli çalışma ekibimizin etkin çalışması ile dünya genelindeki kaliteli, yüksek verimli, teknolojik, yenilikçi ve sürdürülebilir marka bilinirliğindeki çizgimiz ile çalışmalarımıza emin adımlarla devam edeceğiz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3