LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

Sarbuz Isı Transfer Cihazları A.Ş. Chillventa 2018 fuarına katıldı

Sarbuz Isı Transfer Cihazları A.Ş. olarak 16-18.10.2018 tarihleri arasında Almanyan’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen Chillventa fuarına katılım sağladık. Soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompaları dallarında Avrupa’nın en önemli fuarı olan Chillventa da beklentilerimizin de üzerinde üç gün geçirdik. Fuar süresince birçok coğrafyadan gelen değerli dostlarımızı ağırladık ve kendileriyle yeni ürünlerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Bu sayede dostluklarımız bir adım daha pekişmiş oldu. Bunun yanı sıra Chillventa fuarı, birçok yeni bölgelerle sıcak temaslar yakalamamıza da vesile oldu.

Standımızda yeni ürünlerimize de yer verip çeşitli bölgelere tanıtma imkânı da elde ettik. Bu ürünlerimizden en çok rağbet göreni sebze ve meyve odaları için tasarlamış olduğumuz SBA serisi oldu. Özel yapısı sayesinde ürünler üzerinde lekelenmelere yol açmadan ve asgari kalite/nem kaybı ile mükemmel bir soğutma işlemini gerçekleştiren yönüyle misafirlerimizin dikkatini çekmeyi başardı.

Sarbuz’un yeni iş fırsatları yakalaması ve ürünlerini geniş kitlelerle buluşturması adına son derece verimli bir fuar oldu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8