Sarbuz Isı Transfer Cihazları A.Ş. Chillventa 2018 fuarına katıldı

Sarbuz Isı Transfer Cihazları A.Ş. olarak 16-18.10.2018 tarihleri arasında Almanyan’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen Chillventa fuarına katılım sağladık. Soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompaları dallarında Avrupa’nın en önemli fuarı olan Chillventa da beklentilerimizin de üzerinde üç gün geçirdik. Fuar süresince birçok coğrafyadan gelen değerli dostlarımızı ağırladık ve kendileriyle yeni ürünlerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Bu sayede dostluklarımız bir adım daha pekişmiş oldu. Bunun yanı sıra Chillventa fuarı, birçok yeni bölgelerle sıcak temaslar yakalamamıza da vesile oldu.

Standımızda yeni ürünlerimize de yer verip çeşitli bölgelere tanıtma imkânı da elde ettik. Bu ürünlerimizden en çok rağbet göreni sebze ve meyve odaları için tasarlamış olduğumuz SBA serisi oldu. Özel yapısı sayesinde ürünler üzerinde lekelenmelere yol açmadan ve asgari kalite/nem kaybı ile mükemmel bir soğutma işlemini gerçekleştiren yönüyle misafirlerimizin dikkatini çekmeyi başardı.

Sarbuz’un yeni iş fırsatları yakalaması ve ürünlerini geniş kitlelerle buluşturması adına son derece verimli bir fuar oldu.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ICCI Yeni-3