EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

PFI Chillventa 2018 fuarında

PFI olarak Chillventa fuarına 2016 ve 2018 yıllarında katılım gerçekleştirdik. 2016 yılına kıyasla 2018 yılı fuarı çok daha kalabalık ve daha fazla farklı ülkeden ziyaretçi çekti. Güney Amerika’dan tutun Endonezya, Yeni Zelanda dahil bir çok yerden yeni firmalara ulaşabildik. Aynı zamanda mevcut müşterimize yeni ürünlerimizle ilgili sunum yapabilme imkanı bulduk. 

Yenilik olarak ürün gamımıza eklediğimiz yükleme sistemleri (seksiyonel kapılar, rampa ve körükler), hızlı sarmal branda kapılar ve modüler soğuk oda çözümlerini müşterilerimize tanıttık. Özellikle -30 derece ye kadar çalışabilen yeni sarmal branda kapımız ve hidrolik rampalarımız büyük ilgi çekti. Bu seneki fuarın dönüşlerinin şirketimize olumlu yansıyacağı ve ihracatımızı arttıracağını öngörmekteyiz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8