LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

Chillventa 2018 fuarında yerimizi aldık!

Friterm, 16-18 Ekim 2018 tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde gerçekleşen fuarda 100 m2’lik oldukça ilgi çeken standıyla müşteri ve çözüm ortaklarıyla bir araya gelme fırsatı buldu. Bu yıl  fuarda soğutma alanında Avrupa’da yayımlanan F-Gaz yönetmeliğine uygun doğal akışkanlı Amonyak Evaporatör, CO2 Gaz Soğutucu ürünleriyle beraber Freon akışkanlı ürünlerini sergileyen Friterm, yeni geliştirmiş olduğu adyabatik soğutma alanında oldukça avantaj sağlayan PED’li Kuru Soğutucu ürününü de  müşterilerinin beğenisine sundu. Kuru soğutucu ürün gamında Certify All kapsamında yakın zaman içerisinde elde ettiği Eurovent sertifikası ile Friterm ürünlerinin kalitesini bir kez daha perçinlemiş oldu.

Fuarla ilgili değerlendirmede bulunan Friterm Yurtdışı Satış Müdürü Oktay İnce ‘Oldukça beğeni toplayan ürünlerimiz sayesinde beklentimizin üzerinde ziyaret gerçekleşti. Fuarın ikinci akşamı, geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz akşam yemek organizasyonumuz oldukça keyifli geçti. Fuar esnasında bizleri ziyaret eden tüm müşteri ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.’ dedi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8