LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

Tüm zamanların en geniş ölçekli Chillventa Fuarında ALDAĞ A.Ş. yerini aldı

16-18 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Nürnberg kentinde yapılan Chillventa Uluslararası Soğutma, Klima, Havalandırma ve Isı Pompaları Fuarı, bu yıl yeni bir rekora imza atarak 45 ülkeden 1.019 katılımcı kuruluşu bir araya getirdi. Katılımcı firma sayısında bir önceki fuara göre %4, kullanılan stant alanında %2’lik bir büyüme kaydeden fuarın katılımcıların yaklaşık üçte ikisi ve beklenen 32.000 ticari ziyaretçinin yüzde 60’ı Almanya dışından geldi. 

Uluslararası ölçeği geniş olan bu Hvac sektör profesyonelleri platformunda Aldağ A.Ş., yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı, yurtdışı iş ağını genişletme fırsatı buldu. Aldağ A.Ş. standı uluslararası sektör profesyonellerinin yanı sıra Nürnberg Başkonsolos Yardımcısı Sayın Selçuk EKE tarafından da ziyaret edildi. Aldağ Standı, Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra batı dünyasının profesyonelleri tarafından da ilgiyle ziyaret edildi ve iş bağlantıları açısından bir başarıya sahne oldu. Chillventa Fuarı, Aldağ A.Ş.’nin yurt dışı pazarlarını genişletme stratejisi açısından doğru bir basamak oldu. Aldağ A.Ş. stant görevlileri, fuarın uluslararası profesyonel ziyaretçi fortföyünden duydukları memnuniyeti dile getirirken şunları söyledi: “Dünya iklimlendirme sektöründe Aldağ markasını bir imza olarak atabilmek adına, yurt dışı tanıtımlarımıza özel bir önem veriyoruz. Bu çalışmalarımıza çok büyük bir bütçe ayırıyoruz. Ama uluslararası yatırımcı ve iş adamlarıyla dialog kurabildiğimiz bu gibi etkinlikler, çabalarımızın boşa gitmediğini gösteriyor. Uluslararası açılımlarımız ivmelenerek devam edecek. Aldağ A.Ş. Chillventa gibi uluslararası pazar buluşturma yeteneği yüksek tüm etkinlikleri yakından takip ederek ve katılımcısı olmayı sürdürerek, Türk mühendisliğinin uluslararası kabul edilebilirliğini artırmak için firması ve ülkesi adına çalışmalarını sürdürecek.”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8