LG, Yeni ‘Ses Algılama Özelliği’ Schneider Electric, Türkiye’de İklim Değişikliği için Harekete Geçmenin Önemini Vurguluyor Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyeleri ile buluşmaya devam ediyor Aksa Enerji, fon yöneticileri ve analistler ile bir araya geldi Sektörünün lider firması Wavin Türkiye, ISK-Sodex İstanbul 2019'da Yerini Alıyor EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da

Albaksan Otomat 2. kez Chillventa fuarında

Albaksan Otomat’ın Chillventa fuarına 2. katılımıdır. Sergilenen ürünlerimiz pirinç malzemeden üretilen bağlantılar, Purjör&Körtapa setleri, gaz ve su tesisatı ürünleri, kollektörler, oynarbaşlıklı rakorlar ve uzatmalardan oluşmaktadır.

Fuar bizim için çok verimli geçmiştir. Pirinçten üretilen bağlantı parçalarına ilgiler olumlu yöndeydi. Bir çok firma ile görüşülüp güzel bağlantılar kurulmuştur. Fuar sonrasında firmalar ile direkt olarak görüşülmeye başlanmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8