EKONOMİK KALKINMA RÜZGAR ENERJİSİ İLE GERÇEKLEŞİYOR BAYMAK’TAN KULLANICI DOSTU ATIK SU TERFİ İSTASYONLARI KENYA - Mega Clima HVAC Fuarı Buderus Star Club üyeleri Van’da bir araya geldi ​GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ YERLİ MARKA PA-FLEX KAUÇUK BÜYÜYOR DEPREMLER KAÇINILMAZ !!! Kanadalı ve Türk Bilim İnsanlarından Tehlikeli Kirleticileri Gidermek İçin İş Birliği İZODER’DEN ‘17 AĞUSTOS MARMARA DEPREMİ’ YIL DÖNÜMÜNDE AÇIKLAMA GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019’da LG Türkiye, İklimlendirme ve Enerji Çözümlerini İş Ortaklarına Tanıttı AVRUPA’DAKİ AĞIR SANAYİNİN TERCİHİ RÜZGAR ENERJİSİ İstanbul – İzmir Otoyolu Projesinde STOPER İmzası Enerjisa Enerji 2019’un ilk yarısında büyüme ivmesini devam ettirdi Büyük Ekipmanlarınız İçin Acrefine ASI-L Yüksek Kapasiteli Sismik İzolatörler

İSKİD, Chillventa 2018 Fuarında Ziyaretçileriyle Buluştu

Almanya Nürnberg şehrinde 16-18 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşen CHILLVENTA fuarında İSKİD olarak 9-501 standında ziyaretçileriyle buluştu. 

Bölgede sektörün en önemli fuarlarından olan Chillventa, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları konularında gelişen yeni teknolojileri ve trendleri ziyaretçileri ile buluşturdu.  Bu yıl 45 ülkeden 1.019 katılımcı ile %4’lük bir büyüme ve 35.490 ziyaretçi ile bu yıl %10’luk artış yakaladı. 21’i İSKİD üyesi olmak üzere 59 Türk firması fuarda yer aldı. Yoğun katılım ile Türkiye, oldukça fazla ilgi gördü ve katılımcılar fuardan memnun ayrıldılar. 

Chillventa Fuarı, başladığı günden bitimine kadar dolu programı ile bu yıl da şaşırtmadı ve temposu düşmeden 3 gün süren fuarın her günü fuar sırasında ve sonrasında yapılan etkinlikleri ile yoğun geçti. Katılımcılar, yeni iş ilişkilerinin yanı sıra forum salonlarındaki sunumlar sayesinde taze bilgiler ile döndüler. İSKİD adına fuarın ilk günü Prof. Dr. Onur Devres’in “The Importance of Hygienic Design in Cold Chain Applications” sunumu sektörden yoğun ilgi gördü. İSKİD Standını, işbirliği içerisinde olunan uluslararası dernekler ile Türkiye İklimlendirme sektörü ve firmalar hakkında bilgi almak isteyen sektör çalışanları ziyaret ederek bilgi aldılar.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8