Her 2 Kişiden 1’inin Kliması Var GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji Türkiye’de 158 MW’lık Rüzgâr Santrali Kuracak The Business Booster, enerji geçişinin merkezine insanları yerleştiriyor Bosch Termoteknoloji, Türkiye genelinde Partner Program üyeleri ile buluşuyor PANASONIC’TEN TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER, DAHA KONFORLU OTELLER ODE YALITIM’DA ÜST DÜZEY ATAMA Baymak'tan Yetersiz Su Basıncına Lokal Çözüm Enerji Verimliliği, Geleceğin Yeni Sektörü ve Mesleği Olacak GF Hakan Plastik’den ihracatta her bölgeye özel çözümler Vaillant, Bursa ve Tekirdağ’daki yetkili satıcıları ile markanın gelecek vizyonunu konuştu GF Hakan Plastik’te eğitimler son hız Dünyanın En Büyük Sismik İzolatörleri Acrefine Tarafından Üretiliyor ENERJİSA DAĞITIM ŞİRKETLERİNE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ PROJESİ İLE BİR ÖDÜL DE ESRI’DEN İklimlendirme ihracatında artış trendi devam ediyor Arçelik 518 buluşcusuna Ödül Vererek Yeniliği Desteklemeye Devam Etti

Chillventa 2018 pozitif havası ile büyüledi

Chillventa 2018 yankı uyandıran bir başarı sağladı. Yüzdelik artışlar baz alındığında şimdiye kadar ki en büyük Chillventa fuarı oldu. Chillventa, Nürnberg Fuar Merkezi’ni 16-18 Ekim 2018 tarihleri arasında bir kez daha soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompası konusunda dünyanın en önemli uluslararası toplanma merkezi haline getirdi. Fuardan bir gün önce Chillventa Kongresi, endüstri profesyonellerinin izleyicileriyle büyük bir hit oldu. Yüksek kalibreli konferans da 302 delegenin katılımıyla yeni bir rekor kırdı (% + 20).

 

Nürnberg Messe, Chillventa Fuar Direktörü Daniela Heinkel “Chillventa 2018’in mükemmel sonucu hakkında çok memnunuz. On yıl sonra, Chillventa 2018, dünyanın her yerinden gelen 1.019 katılımcının ağırlanmasıyla bir kez daha gerçek bir dönüm noktasına ulaştı. Fuara gelen 35.490 ziyaretçi ile rekor kırdı. Chillventa, iklimlendirme, havalandırma ve ısı pompaları segmentleri de dahil olmak üzere uluslararası soğutma topluluğu için en önemli buluşma rolünü etkileyici bir şekilde vurgulamaktadır, ”dedi 

 

Chillventa - önde gelen uluslararası ticaret fuarı

Chillventa her zaman katılımcılar ve ziyaretçiler için uluslararası anlamda güçlü bir birleşme yeri olmuştur. Bu aynı zamanda sektörün küresel odaklanmasının açık bir kanıtıdır. Katılımcıların üçte ikisi Almanya dışından geliyor. İlk beş uluslararası katılımcı İtalya, Çin, Türkiye, İspanya ve Fransa’dır. İngiltere, ABD, Belçika, Çek Cumhuriyeti ve Hollanda da ilk on sıradadır. 

 

NürnbergMesse Yönetim Kurulu Üyesi Richard Krowoza, “Almanya ve dünyanın dört bir yanındaki katılımcı ve ziyaretçi sayısındaki önemli artışla, Chillventa dünyanın en iyi soğutma teknolojisi fuarı konumunu güçlendiriyor” diyor.

 

Katılımcılardan Chillventa 2018’e övgü

Bu yıl da uzmanların buluştuğu ve diğer uzmanlarla konuştuğu Chillventa’daki sergi salonlarında harika bir atmosfer vardı. Bu olumlu görüntü, katılımcı firmaların% 94’ünün etkinliğin kendileri için bir başarı olduğunu belirttiği bağımsız katılımcı anketi tarafından da doğrulandı. Yaklaşık% 95’i yeni iş bağlantılarını kurmayı başardı Fuar bitmeden önce, on katılımcıdan dokuzu, 2020’de geri döneceklerini söyledi.

 

Chillventa Kongresi, salonlardaki Katılımcı Forumları ile birlikte, sektördeki en son sıcak konular hakkında sağlam profesyonel bilgiler sundu. Chillventa’da destekleyici programın teknik danışmanı ve koordinatörü Rainer Jakobs “Dört gün boyunca ve yedi farklı yerde 200’den fazla sunumda, konferans katılımcıları ve forum ziyaretçileri, segment soğutma, klima, havalandırma ve ısı pompaları için bileşenler, sistemler ve uygulamalar dahil olmak üzere endüstri hakkında kapsamlı bilgi edinebildiler” diye açıkladı. Fuar, katılımcı forumları ve kongrede uzmanlar tarafından gerçekleştirilen sunumlarda; Nesnelerin İnterneti (IoT), soğutma sistemlerinin IT güvenliği, evaporatif soğutma için 42. yönetmeliğin uygulanması (BImSchV), mevcut iklim hedefleri, eko-tasarım, ıslah Soğutucu akışkanların işlenmesi, F-gaz düzenlemeleri, kontroller yoluyla verimlilik, ısı transferinde yenilik, veri merkezlerinin iklimlendirilmesi, ısı geri kazanımı ve soğuk su için sistem çözümleri gibi belli başlı konuların derinlemesine incelenmesine imkan sağladı.

 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

ingas-8