DemirDöküm’ün yeni reklam filmi yayında Doğu İklimlendirme, Tanzanya’nın Yeni Demiryolu Hattı İstasyonlarına Nefes Oluyor Wavin Sentio Kontrol Sistemi ile konforlu yerden ısınma GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ

GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI

Kendine ve yeteneklerine güvenen bir kadın; dünyayı ve çevresindeki insanları yönlendirme, daha iyi hale getirme ve etrafına ilham verme gücüne sahiptir. Kadını bir lider olarak yetiştirip geliştirmenin anahtarı; kendilerine güven duymalarına ve bu güveni sürdürmelerine yardımcı olmaktır. 
 
 Grundfos sürdürülebilir ve karlı büyüme hedefine ulaşma yolunda, toplumdaki çeşitliliği yansıtan bir ekiple çalışmayı öncelikli tutar ve kadınları güçlendirmenin sürdürülebilir küresel gelişimin kritik bir aşaması olduğuna inanır. Kadınlar için cazip bir işveren olmayı, onları yetiştirip ve kariyer imkanları yaratarak şirket bünyesinde uzun yıllar tutabilmeyi, kendilerini keşfedebilecekleri bir iş ortamı sunmayı böylece de kendilerine güven oluşturup bu güveni sürdürmelerini ve geleceğin kadın liderlerine dönüşmelerine destek olmayı hedefler.
 
Bu global vizyona bağlı olarak; Grundfos Ticari Binalar Bölümü “Kariyer de yaparım, kendime de bakarım” adlı etkinlikte mühendis/mimar kadınlarla birlikte; anlamlı bir o kadar da birbirinden farklı konuları içeren bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.  İş dünyasındaki zerafet ile ilgili de konuşuldu ticari binalarda kullanılan pompalarla nasıl enerji tasarrufu sağlandığı da anlatıldı. MÜKAD Y.K. Başkanı Züleyha Özcan ve Grundfos Kilit Müşteriler Müdürü Volkan Çobankaya’nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, mühendis kadınlar; çalışan kadının aklındaki en önemli ikilemlerden olan “İş dünyası zarif ve alımlı kadından çok maskülen kadın mı ister” konusunda ünlü modacı Neslihan Yargıcı’nın deneyiminden yararlandılar.
 
“Kadınların desteklenmesi ve güçlendirilmesi adına çabamız ve aksiyonlarımız sonsuz bir yolculuktur. Bu konuda, Türkiye’de şimdiye kadar yaptıklarımız motive edici olsada, hedeften şaşmadan ilerlemek ve bu çabayı ve aktiviteleri sürekli kılmak gerektiğini biliyoruz.” diyor NATS Bölge Satış Direktörü Ehab Eshak “Kadınların; maskülen bir ortamda liderlik edebilmek için ihtiyaç duydukları güven, beceri ve etkiye sahip olmalarını sağlayan eğitim programları ve aktiviteler düzenlemenin yararına inanıyoruz. İş dünyası, kadınların güçlendirilmesine yatırım yapmanın faydalarını eninde sonunda fark edecek. Şirketlere, akademik kuruluşlara ve diğer organizasyonlara yeni ufuklar kazandıran birçok kadın var. Bu kadınlar, diğer kadınlara örnek ve ilham kaynağı olarak, neler yapabileceklerini ve kadınların gücünü gösterdi.”
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32