DemirDöküm’ün yeni reklam filmi yayında Doğu İklimlendirme, Tanzanya’nın Yeni Demiryolu Hattı İstasyonlarına Nefes Oluyor Wavin Sentio Kontrol Sistemi ile konforlu yerden ısınma GRUNDFOS TİCARİ BİNALAR EKİBİ MÜKAD İLE BİRLİKTE ANLAMLI BİR ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPTI DALMAÇYALI STONEWOOL SİSTEM’DE MÜKEMMEL ISI, SES VE YANGIN YALITIMI İLE 3’Ü 1 ARADA FORM’DAN HER İHTİYACA UYGUN YERLİ ÜRETİM FKS KLİMA SANTRALİ YÜKSEK VERİM VE ÜSTÜN PERFORMANSIYLA PAZARIN VAZGEÇİLMEZİ BAYMAK LECTUS YOĞUŞMALI KAZANLAR TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK R744 İÇİN 2028E PWM GENLEŞME VALFLERİ MITSUBISHI ELECTRIC MELCloudTM İLE KLİMALARDA UZAKTAN KONTROL, YÜKSEK KONFOR ALİZE MÜHENDİSLİK PROMATE AQUABRIGHT, ARC SERİSİ İLE ENTEGRE OLARAK YENİLENDİ DETAYLARIN MÜKEMMEL UYUMU: BAYMAK BH 12 ŞOFBEN CAPAFLEX İLE D-TK: FRASCOLD KONFORDA EVRİME ÖNCÜLÜK EDİYOR BAYMAK’TAN TASARRUFLU VE ŞIK ALÜMİNYUM RADYATÖRLER FRİTERM İLERİ MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ: PROJEYE ÖZEL IQF EVAPORATÖRLER ÇEVRECİ PROJE EKİNCİ SOLARIS’İN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ DAIKIN’DEN GELDİ

Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor

İnşaat ve altyapı alanına yönelik yüksek kaliteli birçok boru ve ek parça sistem çözümleri sunan Wavin, sektördeki ilk eğitim merkezi Wavin Academy ile pazarın ihtiyaç duyduğu yüzlerce nitelikli usta yetiştirmeye devam ediyor. 
 
Wavin Academy çatısı altında binlerce tesisatçıyı eğiterek güven inşa etmeyi sürdüren Wavin, sektördeki ustaları güçlendirmek için farklı çalışmalara devam edecek. 
 
Yarım asırdır Türkiye’de ve dünyada inşaat ve altyapıya sektörüne yönelik yüksek kaliteli boru ve ek parça sistem çözümlerininin yanı sıra on binlerce projeye inovatif çözümler sunan Wavin, verdiği eğitimlerle de sektörde öncü olmayı sürdürüyor. 
 
Sektördeki ilk eğitim merkezi Wavin Academy ile binlerce tesisatçı, teknisyen, uygulamacı, mühendis, öğrenci, bayi ve diğer çözüm ortaklarına ücretsiz kurs desteği sunan Wavin, paydaşlarına sağladığı eğitim fırsatlarına yeni dönemde de devam edecek. 
 
İklim değişikliği, kentleşme ve nüfus artışının etkileriyle mücadelede tesisatçıların rolüne dikkat çeken Wavin Genel Müdürü Fatih Asal, “Konuyla ilgili yapılan araştırmalara göre uzmanlar 2040 yılına kadar yüzde 40 oranında küresel su sorunu olacağını öngörüyor. Tesisatçılar, herkesin suya erişmesinde  kritik bir rol üstleniyor. Wavin Türkiye olarak tesisatçıların halk sağlığını, çevresel sürdürülebilirliği ve ekonomik refahı sağlamak için bilgi ve pratik becerilerini geliştirmesinde sorumluluk alıyoruz. Wavin Academy ile kendimizi dünya çapında tesisatçı yetiştirmeye adadık. Önümüzdeki süreçte bilgi ve uzmanlık alışverişinde bulunmak ve sektördeki tesisatçıları güçlendirmek için farklı çalışmalarımız devam edecek.
 
Bunun dışında önümüzdeki günlerde Wavin’in 50.yılına özel olarak, ustalarımız için hazırladığımız sürpriz aktivitelerimizle güven inşa etmeye devam edeceğiz. 
 
 
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Çukurova ısı-32