Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ

Performans ve uzmanlığı aynı çatı altında buluşturan De Dietrich, Modulens G tam yoğunlaşmalı kombisiyle “Çok şey isteyenlere” hitap ediyor.  Yüzde 94 sezonsal verim oranı ve dış hava sensörü+oda termostatı kullanımıyla yüksek enerji verimliliğine ulaşabilen Modulen G kombileri, çevreye duyarlı ve zarif tasarımıyla tüketicinin ilk tercihi olmayı sürdürüyor. 

 

“Çok şey isteyenlere” mottosuyla yola çıkan De Dietrich, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve konforu için faaliyetlerini sürdürüyor. Modulens G tam yoğuşmalı kombi, yüzde 94 sezonsal verim oranı ve dış hava sensörü+oda termostatı kullanımıyla yüksek enerji verimliliğine ulaşabiliyor. Buna ek olarak Premix yanma teknolojisiyle yüksek performans ve tasarrufu doyasıya yaşamanızı sağlıyor. 35 kW ısıtma kapasite aralığı ve entegre 160 lt boyler özelliğiyle kullanmak istediğiniz tüm yerlerde hem ısınma hem de sıcak su ihityaçlarını yüksek konforla karşılıyor. 

 

Teknolojiyi, zarif ve şık tasarımı ile harmanlayan Modulens G, geniş LCD ekranı sayesinde hem kullanımını hem de hayatı kolaylaştırıyor. Buna ek olarak, gelişmiş kontrol paneliyle dijital su basınç değerini LCD ekrandan sunarken, kullanıcı dostu yapısı ve akıllı sistem çözümleriyle sağladığı uyumla gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde bulunduruyor.

 

Birincil öncelik olarak kullanıcı konforu için dizayn edilen Modulens G, ısıtıcı gövdesi ve boyleri ile kompakt boyutları, hafifliği ve sadece 53 dB olan ses seviyesiyle kullanıcılarının ısınma ve 24,5 lt/dk.* yüksek kullanım sıcak suyu ihityacını kesintisiz karşılarken, minimum alanda maksimum performans sağlıyor. 

 

Estetik ve kompakt dizayn sayesinde kombi ısıtma ve boyler tankı aynı gövde içerisinde bulunuyor. 160 lt Tek Serpantinli emaye kaplı boyleri ile 24,5 lt/dk sıcak su debisini anında ve yüksek miktarda kullanım sıcak suyu sunabiliyor. 

 

Al-Mg-Si Döküm Ana Esanjör ile Yüksek Verim ve Dayanıklılık

A Sınıfı ERP Enerji Verimlilik

LCD Ekran Kontrol Paneli

Gelismis Bölge Kontrol Ekipmanları

Yüksek Kullanım Suyu Kapasitesi 160 lt Dahili Tek Serpantinli Boyler

Resirkülasyon Hattı Kullanım Olanağı

Dış Hava Sensörü İle Kullanım

Doğalgaz veya Propan Ile Çalısma Olanağı

• NOx Sınıfı 6

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36