Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL

Elektronik Yağ Seviye Regülatörleri serisi 56

 

Müşterilerimizin güvenilir, dayanıklı, kaliteli ve teknolojik olarak gelişmiş ürünlerle büyümesi Castel'in ana hedefidir. Elektronik yağ seviye düzenleyicilerimizle, sisteminizi her marka kompresörle, her basınca kadar çalışabileceksiniz.

 

Optik sensör ve gelişmiş kontrol mantığı arasındaki sinerjiden yararlanan 5650 elektronik yağ seviyesi düzenleyici ailesi, hem yeni sistemlerde hem de bunların yerine, tüm kurulum koşullarında yağın kontrolünü ve düzenlenmesini  mevcut sistemler çok kolay ve duyarlı hale getirir.

 

5650 aralığında, regülatörler tüm soğutucularla çalışacak şekilde seçilebilir, aslında hem Polyhedra hem de GoGreen ailesi için versiyonlar sunarlar. Bu, 50 bar basınçtan 150 bar basınca kadar çalışabilecekleri anlamına gelir.

 

Castel petrol düzenleyicileri her zaman, yağın köpük, kir veya asiditesi varlığında bile doğru ve kesin okumalar yapmayı mümkün kılan bazı akıllı teknik çözümler sergiledi. Ayrıca, en iyi görünürlük için regülatör gövdesinin her iki tarafında durum LED'leri bulunur. Tüm bu özelliklerin üzerine yakın zamanda tüm basınç düşüşlerine uyum sağlama özelliğini ekledik.

 

Regülatörün özelleştirilmesi, doğru adaptörün seçiminden, mevcut olanların uzun listesinden seçim yapılmasından, ardından belirli uygulamalar durumunda doğru orifsin seçiminden "doldurma" mantığının özelleştirilmesi olasılığına kadar başlar. Düşük yağ seviyesi alarmı durumunda, yağ doldurma döngüsünü durdurma veya özelleştirilmiş bir süre boyunca kartere yağ göndermeye devam etme arasında seçim yapabilirsiniz.

 

Bu durumda, sistemin çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için, kompresörü durdurmak yerine sinyali panoya göndermek için alarm kontağı kullanılabilir.

 

Castel'den elektronik yağ regülatörü seçimi, uyarlanabilirliği sayesinde çok basittir ve şirketin destek hizmetinin çeşitli özelleştirmelerde her zaman yardımcı olmaya hazır olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Bu bileşenle Castel, diğer tedarikçilerden önemli bir fark olan müşteri ve tedarikçi arasındaki sinerji felsefesini güçlü bir şekilde güçlendirmeyi istemektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36