Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Hidrolik olarak yüksek verimlilik düzeyinde tasarlanan tekli ve ikiz tip kuru rotorlu, in-line sirkülasyon pompa serileri e-LNE / e-LNT, üst seviyede enerji tasarrufu imkânı sunmaktadır. 

 

Standart olarak PN16 yüksek gövde dayanım basıncı ve çok geniş kapasite aralığı ile üretilen e-LNE ve e-LNT serisi pompalar, HVAC sistemleri, su temini, ısıtma – soğutma ve çeşitli OEM uygulamaları gibi farklı proseslerde kullanılabilmektedir.

 

Seriye ait pompa gövdeleri güçlü korozyon direnci sağlayan kataforez boya ile kaplanmıştır. Ayrıca DN65 bağlantı ölçüsüne kadar olan modeller yüksek dayanım ve verim sağlayan AISI 316L fabrikasyon paslanmaz çelik çark ve aşınma halkası ile donatılmıştır.

 

900 m³/h debi ve 95 mss basma yüksekliğine kadar geniş kapasite aralığı sunan seri, mikro işlemcili frekans kontrol cihazı Hydrovar® ile kullanıldığında maksimum enerji tasarrufu sağlar.

 

Farklı mekanik salmastra seçenekleri sayesinde -25 °C ile +140 °C akışkan sıcaklığı aralığında çok çeşitli ve kritik uygulamalarda güvenle kullanılabilen e-LNE ve e-LNT serisi pompalar ayrıca yere veya duvara monte edilebilme özelliğine sahip olma avantajı ile pratik ve kolay montaj olanağı sunmaktadır.

 

Lowara e-LNE ve e-LNT serisi pompalar hızlı yedek parça temini, kolay montaj özellikleri, yüksek hidrolik tasarımları, esnek uygulama avantajları ile ısıtma ve soğutma sistemlerinde konforlu ve güvenli çözümler sunuyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36