Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT

Viessmann’dan eşsiz fırsat!  Entegre WiFi ile kombinizi uzaktan kontrol edebilme fırsatı.

 

Yeni Vitodens Connect cihazlarında, entegre WiFi arayüzü sayesinde internete bağlanmaya hazır kurulu bir sistem bulunmaktadır. ViCare akıllı telefon uygulaması ile ısıtma cihazının tüm özelliklerine kolayca uzaktan erişebilirsiniz. Kompakt boyutları, hafif yapısı ve düşük ses seviyesi ile Vitodens Connect gaz yakıtlı yoğuşmalı duvar tipi cihazlar yaşam alanlarına kolayca entegre edilebilmektedirler. 

 

Microsoft Word Vitodens Connect Tanıtım.docx 3Entegre WiFi arayüzü

Yeni Vitodens Connect cihazlar, entegre WiFi arayüzü sayesinde akıllı telefonunuza kuracağınız ViCare uygulaması ile konfor ve güvenliği en üst düzeyde sunmaktadır. ViCare uygulaması ile sıcaklık ayarı, zaman programlama gibi birçok özelliği uzaktan yapabilme rahatlığı bulacaksınız.

 

Microsoft Word Vitodens Connect Tanıtım.docx 4Vitoguide uygulamasıyla devreye  alma

Geliştirilen devreye alma sihirbazı ile servis tüm parametre ayarlarını ekran üzerinden kolayca yapabilir veya entegre WiFi ile Vitoguide uygulamasını kullanarak akıllı telefonunda veya tabletinde uzaktan devreye alma işlemi yapabilir.

 

Viessmann Vitoguide uygulaması servise, ısıtma sistemini devreye almanın en kolay, en hızlı ve en güvenli yolunu sunar.  Daha verimli çalışmasına ve çok değerli olan zamanı tasarruf etmesine olanak sunar.  

 

Microsoft Word Vitodens Connect Tanıtım.docx 5Inox-Radial ısıtma yüzeyi

Vitodens Connect, yüksek kaliteli paslanmaz çelik Inox-Radial ısıtma yüzeyine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde yüksek verim, uzun kullanım ömrü ve emniyetli bir işletme sağlanmaktadır.

 

Viessmann MS 05966Yeni MatriX-Plus brülör ile en yüksek verimlilik

Yeni geliştirilen MatriX-Plus brülör maksimum verimlilik ve güvenirlilik sağlar. MatriX-Plus brülör ve Lambda Pro sistemi, gaz tipini kendiliğinden tanıyarak değişken gaz niteliklerine ve işletme şartlarına en uygun yanma koşullarını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede sürekli yüksek bir verim elde edilir ve yakıt tüketimi azalır. 1:8’e kadar modülasyon aralığı ile ısı üretimi sürekli olarak mevcut talebe göre ayarlanır.

 

Microsoft Word Vitodens Connect Tanıtım.docx 7 copy

Yeni elektronik platform

 

Dijital servis için geleceğe hazır

Vitodens Connect, yeni elektronik platformu ile yeni bir dijital çağı başlatıyor. Isıtma sistemleri ile servisin (Vitoguide) veya son kullacının (ViCare) arasında sürekli olarak dijital bazda iletişim sağlar.

 

Yeni kontrol paneli

Siyah panel ve ince tasarım ile ısıtma sistemleri rahat biçimde kontrol edilebilir.

 
Microsoft Word Vitodens Connect Tanıtım.docx 5
Microsoft Word Vitodens Connect Tanıtım.docx 5

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36