Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

BOMAKSAN’DAN İNOVASYON HARİKASI AKILLI TASARIM

Toz Toplama Teknolojileri konusunda TÜBİTAK destekli Ar-Ge projesi geliştiren ilk ve tek Türk firması olma özelliğini taşıyan Bomaksan, BOA Air profesyonel hava temizleme serisini genişleterek ürünlerine bir yenisini daha ekledi. İnovasyon harikası  BOAsmart ürün ailesi ile tek bir mobil uygulama üzerinden 50 cihazın hava kalitesini izleyebilme ve her birini tek tek kontrol edebilme imkanına sahip olacaksınız.  

 

35 yıldır endüstriyel tesislerin toz, gaz ve duman problemlerine yönelik çözümler tasarlayan Bomaksan, hava kirliliğini azaltmaya yönelik çalışmalarını hızla sürdürürken çağa ayak uyduran akıllı ürünler geliştirmeye devam ediyor. Kendini sürekli güncelleyen Bomaksan, geliştirdiği son tasarımı “BOAsmart” ürün ailesi  sayesinde iç ortam kalitesini anlık olarak izleyerek gereken hava temizleme ihtiyacına yönelik otomatik çözüm sunuyor. Wifi ve gelişmiş aplikasyonla programlanabilen ürün, işletmenizde veya okulunuzda bulunan 50 cihaza kadar hava kirliliği seviyesini izleyebilme imkanı tanıyor. Bunun yanı sıra  her bir cihazı da kontrol edebilmenize olanak sağlıyor. Bu teknolojiden yararlanabilmek için  iOS ya da Android işletim sistemi tabanlı bir cihaza sahip olmanız yeterli. 

 

BomaxAirPro GorseliBOAsmart tasarımının yaratıcı ekibini yöneten Bomaksan Pazarlama Direktörü K. Burak Boysan, geliştirdikleri yeni ürünün özelliklerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Akıllı teknolojisi sayesinde okulların farklı sınıflarında hizmet veren birden çok cihazın tek seferde takvimlendirilerek otomatik çalışacağını ayrıca tek bir merkezden yönetileceğini ifade eden Burak Boysan:  “Özellikle okul ve ofis gibi çoklu kullanım alanlarında, hava temizleme cihazlarının doğru hızda ve etkin  çalışmasını kontrol etmek çok zor. İhtiyaç halinde  cihazın yanına giderek, ayarlarının kontrolü ve müdahalesi şart. Yeni geliştirdiğimiz BOAsmart ürün ailesi ile bu probleme çözüm sunarak   bakım ve işletme zorluğunu ortadan kaldırmayı hedefliyoruz” dedi. 

 

Alanında çığır açan “BOAsmart” ürün ailesi, ihtiyaca yönelik hava temizleme yaklaşımı ile işverenin yükünü hafifleterek, enerji verimliliğini arttırıyor. 

 

“AUTO” modu sayesinde iç ortam havasının kirlendiği durumlarda hızını arttırıp, havayı temizledikten sonra enerji tüketimini azaltabiliyor.

 

BOAsmart ürün ailesinde yer alan partikül ve voc sensörleri ile iç ortam hava kirleticileri anlık izlenebiliyor ve cihazın temizleme kapasitesi ona göre ayarlanıyor.  Teknolojiye ayak uyduran benzersiz Boa Smart uygulaması ile pm 2.5 sensör sistemi, iç ortamdaki 1, 5 ve 10 mikron ve altı havadaki partikül seviyesini ölçüyor o seviyeye göre devrini arttırıp azaltabiliyor. Yeni ürün  formaldehit sensörü ile havada yer alan koku ve gaz moleküllerini algılayıp, havalandırma debisi üzerindeki kontrolünüze izin veriyor. BOAsmart ürün ailesinde standart olarak G4 kaba filtre, Active 96 karbon filtre, H14 HEPA Filtre ve “UL Ozone Free” sertifikalı Needle Point Bi-Polar İyonizer (NBPI) yer alıyor. Mekanik filtreler, içlerinden geçen havayı yüzde 99,99 oranında temizlerken, NBPI’den açığa çıkan iyonlar da, iç hava ortamındaki patojenlerle proaktif olarak savaşıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36