Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PA-FLEX KAUÇUK KONUKLARINI ISK-SODEX İSTANBUL FUARINDA AĞIRLAYACAK

Pa-Flex Kauçuk, kurulduğu günden bu yana yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılmanın önemini kavramış ve bu anlamda çok önemli organizasyonlarda yer almıştır. Gerek ziyaretçi  gerekse katılımcı olarak yer aldığı fuarların sonucunda ise tanınırlık ve satış anlamında da yükselen bir grafikle çalışmaktadır. Özellikle 2018 yılı itibari ile Pa-Flex Kauçuk ihracat hacminin büyümesinin en önemli nedeni fuar çalışmalarıdır.

 

Pa-Flex Kauçuk, bu fuarlardan en etkililerinden biri olan ISK-Sodex İstanbul fuarında katılımcı olarak yer almaktadır. Firma, 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek organizasyonda 3.Salon C02 numaralı standında konuklarını ağırlayacak.

 

Pa-Flex Kauçuk, kauçuk levha ve boru ile yardımcı ürünlerini sergileyeceği, dostlarıyla hasret giderip sektörü tartışacağı, fikir alışverişinde bulunacağı fuar için bu yıl daha iyi hazırlandı. Önceki yıllara oranla daha büyük bir alanda daha şık bir standla katılım sağlayacağı fuarda Pa-Flex Kauçuk, yerli yabancı yüksek oranda misafirleri olacağı tahmin ve ümit ediliyor.

 

ISK-Sodex İstanbul fuarına, önceki yılların verilerine bakıldığında, ayrıca pandemi sonrası düzenlenmesi açısından önemli miktarda katılımın olması beklenmekte. Fuarı ziyaret edecek konuklar HVAC-R, yalıtım, vana, pompa, tesisat, su arıtma, yangın, havuz ve güneş enerji sistemleri sektörlerindeki ihtiyaçlarını bulabilecekleri, yenilik ve gelişmeleri yakından gözlemleyebilecekler.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36