Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

SYSTEMAIR’İN EN YENİLİKÇİ ÜRÜN VE SİSTEMLERİ ISK-SODEX FUARI’NDA

İklimlendirme devi Systemair; 24 senedir sektörün nabzını tutan ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na katılacak. “Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Yangın ve Güneş Enerjisi Sistemleri” sektörünün temsilcilerini bir araya getiren fuarda Systemair, son teknolojiye sahip, yenilenen gövde tasarımıyla dikkat çeken Geniox’u ziyaretçilerle buluşturacak. 29 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuar, sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak.

 

Endüstriyel alanlar başta olmak üzere pek çok sektörde iç mekânların hava kalitesini artırıp insanlara taze hava sağlama misyonuyla çalışmalarını sürdüren Systemair, sektörün gelişimine katkı sunan organizasyonlarda yer almayı sürdürüyor. Son olarak, ISK-SODEX İstanbul Fuarı’na katılmaya hazırlanan şirket; hem dünyanın her yerinden alanında uzman katılımcılara ve ziyaretçilere inovatif ürün ve çözümlerini tanıtacak hem de profesyonellerle bilgi alışverişi yapacak. Fuar süresince destekleyici programların yanı sıra sektörün önde gelen dernekleriyle yakın temas içinde olacaklarını söyleyen Systemair Türkiye Genel Müdürü Ayça Eroğlu, şu açıklamalarda bulundu: “Dev projelerin iklimlendirmesinin yanı sıra son yıllarda ağır sanayi, gıda, petrokimya, endüstriyel mutfak, veri merkezleri ve ilaç sektörlerine ek olarak özellikle pandemiyle birlikte sağlık alanına da odaklandık. Sektörün öncü markası olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana mekânların iç hava kalitesini artırıp insanlara temiz ve taze hava sağlamak üzere çalışıyoruz. Hem fabrikamızda hem de Ar-Ge Merkezimizde son dönem çalışmalarımızda dijitalleşmeye ağırlık veriyor, inovatif ürün ve sistemlerimizle iç piyasada ve ihracat pazarlarında öne çıkıyoruz. Pandeminin ardından tekrar sektör temsilcileriyle buluşmayı ve geleceğin enerji gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Geniox’un yenilenen yüzünü tanıtmayı heyecanla bekliyoruz.” 

 

Son teknolojiye sahip, en yeni gövde tasarımıyla dikkat çeken ve bir klima santrali olmaktan öte, Systemair’in yeni santral platformu olan Geniox’u ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nda sektörle tanıştırmaya hazırlandıklarını söyleyen Ayça Eroğlu; “Systemair olarak yeni ürünlerimiz de dahil olmak üzere tüm santral ürünlerimizi yeni Geniox platformunda üreteceğiz. Üretim hattının ana mekanizması olan Geniox; çarpıcı endüstriyel tasarımı, akıllı fonksiyonları ve gelişmiş gövde özellikleriyle dikkat çekiyor. Geniox ailesinin en yeni üyeleri veri merkezi soğutmasında kullanılmak üzere özel tasarlanan Tera ve endüstriyel mutfaklar için geliştirilen VOClean, ekolojik hassasiyet esas alınarak sadece Türkiye’den tüm dünyaya üretiliyor. Geniox Tera, minimum izdüşümü ile iddialı PUE değerlerini yakalarken yüksek verimli indirekt evaporatif soğutma, farklı eşanjör tipleri, by-pass opsiyonları ve gelişmiş kontrol fonksiyonlarını da veri merkezi işletmecilerine sunuyor. Yüksek kirletici yakalama kabiliyeti ve otomatik yıkama özelliğiyle öne çıkan VOClean ise aktif karbon filtre, elektrostatik ayrıştırıcı filtre ve UV lamba opsiyonlarıyla her ticari mutfağın ihtiyaçlarına uygun konfigürasyon imkânı sunuyor. Geniox VOClean Ekoloji Ünitesi’nin modüler tasarımı, üniteyi farklı mutfak egzoz sistemleri ve zorlu alanlarda kullanıma uygun kılıyor” şeklinde konuştu.

 

İş dünyasının temsilcilerini, dernek ve ziyaretçileri bir araya getiren fuarların, sektörlerin katma değer kazanması adına çok değerli olduğunu belirten Ayça Eroğlu; “Uzun yıllardır katıldığımız bu fuarı yine büyük bir fırsat olarak görüyor; iş bağlantıları kurmak, geliştirmek, sektördeki en son yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edebilmek için heyecanla bekliyoruz. Geniox ailesinin üyeleri olan insan ve çevre dostu VOClean Ekoloji Ünitesi, veri merkezi soğutmasında kullanılan Genilox Tera ve özel mimari ihtiyaçlara cevap veren gelişmiş hava dağıtım ekipmanları gibi yepyeni ürünlerimizi ziyaretçilerle buluşturacağımız için ayrıca çok mutluyuz’’ diyerek konuşmasını tamamladı.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36