Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

DOĞU İKLİMLENDİRME KADROSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

DOĞU İKLİMLENDİRME, GELİŞİM VE BÜYÜME ODAKLI BAKIŞ AÇISI İLE KADROSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

 

Doğu İklimlendirme, gelişim ve büyüme odaklı bakış açısı ile kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

 

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Doğu İklimlendirme, sektör firmalarında Satış ve Pazarlama Müdürü, Teknik Müdür, görevlerini üstlenen Z. Gözde Uzun’a “İş Geliştirme Müdürü” görevini teslim etti.

 

Temmuz 2021 itibariyle Doğu İklimlendirme bünyesinde görev almaya başlayan Gözde Uzun, 1996 yıllında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Isı Proses Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyet sonrası HVAC&R sektörüne giriş yaparak, İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama, Araştırma ve Geliştirme gibi birçok alanda sektöre katkılarını sundu. 

 

23 yılı aşkın süredir HVAC sektöründe sürdürdüğü mühendislik kariyerine bundan sonra Doğu İklimlendirme’de İş Geliştirme Müdürü olarak devam edecek olan Sn. Uzun’a yeni görevinde üstün başarılar dileriz. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36