Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Cep yakmayan doğa dostu ısı yönetimi

E.C.A. Oda Termostatları ile düşük enerji, ideal ısınma konforu
 
İnovatif teknolojileri sayesinde tüketici beklentilerine en üst düzeyde cevap veren E.C.A., ideal ısı kontrolü imkanı sağlayan Circle 100 W ve Poly 100 W Oda Termostatları ile yaşamı kolaylaştırıyor. Hem bireysel hem de ticari alanlarda kullanılabilmesiyle öne çıkan ürünler, ısıtma cihazlarının çalışmasını düzenleyerek mekanların ısısını istenilen seviyede tutuyor. Aynı zamanda kullanıcıların ısıtma giderlerini düşüren Circle ve Poly, karbon salınımının azaltılmasına da destek oluyor.
 
Yaşam alanlarında sıcaklığın ayarlanan değerde tutulmasını sağlayan oda termostatları, en uygun ortam ısısını sağlamak ve bununla birlikte yakıt tüketimini optimize etmek için son yıllarda sıkça tercih ediliyor. Kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirdiği yeni nesil ürünleriyle iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., Circle 100 W ve Poly 100 W Oda Termostatı ile tüketicilerine ideal ısı kontrolü olanağı sunuyor.
LCD ekrana sahip Circle ve Poly, hassas sıcaklık ölçümü yapabiliyor. Isıtma cihazlarının On/off kontrolü ile kullanım alanlarında konfor vadeden termostatlar, hassas sıcaklık kalibrasyonu ve ölçümleriyle ısı kontrolünü optimize ediyor. Kablosuz haberleşme ile kurulum kolaylığı sağlayan ürünler, -1o ila +50o C arasında geniş çalışma aralığıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Circle 100 W ürünü dairesel, Poly 100 W ürünü de yuvarlatılmış köşeli özel tasarımlarıyla kullanım alanlarına şık bir görünüm kazandırıyor. Aparat vasıtasıyla masa gibi düzlemlerde kullanılabilen termostatlar, portatif olması sayesinde farklı alanlara uyum sağlayabiliyor. Poly endüstriyel tasarıma ve ışıklı LCD ekrana sahip olmasıyla Circle’dan ayrılıyor.
 
Hem cep hem de doğa dostu teknoloji
Circle ve Poly’nin en önemli özelliklerinden biri de tüketicilerin faturalarına destek olması. Tasarruf özelliğiyle öne çıkan oda termostatları fazla yakıt tüketiminin önüne geçerek ısınma giderlerini düşürüyor ve çevresel sürdürülebilirliğe de destek oluyor. Kombi ve kazan ısıtma ürünlerine bağlanan ürünler gerek konut tipi bireysel kullanımlarda gerekse ofis gibi ticari alanlardaki merkezi sistem uygulamalarında ısıtma cihazlarının çalışmasını düzenleyerek bu alanların ideal biçimde ısıtılmasına yardımcı oluyor. 
 
İki cihazda da 5 yıl garanti hizmeti sunan E.C.A., uzun ömürlü ürünleriyle tüketicilerinin her zaman yanında olmayı sürdürüyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36