Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

DAXOM, ÇEVRE DOSTU İNOVATİF ÜRÜNLERİNİ FUARDA SERGİLEYECEK

 Isıtma cihazları üretimi yapan Daxom, Türkiye’de ilk defa üretimini gerçekleştireceği yeni ürünlerini, sektörünün en önemli fuarında sergilemeye hazırlanıyor. İstanbul’daki tesislerinde merkezi sistem doğalgazlı ısıtma kazanları, hermetik şofben, elektrikli kombi ve elektrikli şofben üretimi gerçekleştiren firma, çevreye duyarlı en yeni ısıtma ve sıcak su çözümlerini, 29 Eylül – 02 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek ISK-SODEX 2021’de, fuar ziyaretçileriyle buluşturacak.
 
Pandemi döneminde Ar&Ge ve ihracata odaklandıklarını söyleyen Daxom Genel Müdürü Aydın Çetin, “Türkiye’de ilk defa üretilen ürünleri standımızda sergileyecek olmanın heyecanı içindeyiz. Fuarda, bir taraftan yeni ürünlerimizi dünyaya tanıtırken, diğer yandan satış yaptığımız ülkelere yenilerini eklemeyi hedefliyoruz” dedi. 
 
Isıtma sistemleri sektörünün yerli markası Daxom, ISK-SODEX İstanbul 2021’e hazır. Firma, müstakil evlerden toplu konutlara, hastanelerden yurtlara, otellerden restoranlara kadar her türden farklı büyüklükteki yapıların, farklı ısınma ihtiyaçlarına yönelik elektrikli kombi, yoğuşmalı duvar tipi kazan ve şofbenlerini fuarda sergileyecek. 
 
Dünyanın ilk ankastre elektrikli kombisi, görücüye çıkıyor
 
Daxom, Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek fuarda 7 - A14 nolu standında, dünyanın ilk ankastre montajlı elektrikli kombisini sektörle buluşturacak. İki ayrı modeli bulunan bu yeni ürünün mutfak tezgahının altına monte edilecek şekilde tasarlanan 80 litre kapasiteli olanı, kullanıcılarına hem enerji hem de yer tasarrufu sağlıyor. 120 litre kapasiteli kombi ise aynı anda üç banyoya kadar sıcak su temin edebiliyor. Güneş enerjisi uyumlu da olan yer tipi yeni elektrikli kombiler, yerden veya radyatör ısıtma seçeneği de sunuyor.
 
Firmanın standında sergileyeceği bir başka inovatif ürün ise sadece 11 santimetre genişliğe sahip, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en ince hermetik şofbeni Daxom Plus olacak. Özellikle küçük metrekareli yaşam alanları için ideal bir kullanım sunan ürün, doğalgazın yanı sıra LPG ile uyumlu olması nedeniyle, özellikle karavan, tekne, yat, panelvan gibi mobil araçlarda rahatlıkla kullanım imkanı sunuyor.
 
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36