Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ODE YALITIM’IN 2020 YILINDAKİ İHRACAT ATAĞI ÖDÜL GETİRDİ

 Yalıtım sektöründe global bir marka olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından “2020 Yılı - En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan Firma” kategorisinde ödüle layık görüldü. Geçen yıl pandemi nedeniyle yaşanan kısıtlamalara rağmen ihracat ağlarını genişleterek altı kıtada 75’in üzerinde ülkeye taşıdıklarını söyleyen ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ozan Turan, “2023 yılına kadar kapasite artışı, dijital dönüşüm ve Ar-Ge için 125 milyon TL yatırım hedefliyoruz. Bu yatırımlarla birlikte ihracat pazarlarında etkinliğimizi daha da artıracağız” dedi.
 
Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi ODE Yalıtım, global bir marka olma vizyonuyla ihracat ağını her geçen yıl genişletiyor. Geçen yıl pandemi nedeniyle yaşanan kısıtlamalara rağmen Benin, Moğolistan, Etiyopya, Malta ve Vietnam’ı da pazar ağına ekleyerek ihracat yaptığı ülke sayısını altı kıtada 75’in üzerine taşıyan, aynı zamanda Finlandiya, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Azerbaycan ve Benin’deki önemli projelerde yer alan ODE Yalıtım’ın bu başarısı ödül getirdi. İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin (İSİB) ihracat pazarında etkili rol üstlenen ve en çok ihracat gerçekleştiren firmaları ödüllendirdiği törende ODE Yalıtım, “2020 Yılı - En Çok İzolasyon Malzemesi İhracatı Yapan Firma” kategorisinde ödüle layık görüldü. 
 
Ozan Turan: “Uluslararası arenadaki etkinliğimizi daha da artıracağız”
 
Ödül törenine katılan ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Ozan Turan, küresel yolculuklarındaki en önemli gücü Ar-Ge ve inovasyona verdikleri önem ile bu alandaki yatırımlarının oluşturduğunu söyledi. Turan şöyle devam etti; “2023 yılına kadar kapasite artışı, dijital dönüşüm ve Ar-Ge için 125 milyon TL yatırım hedefliyoruz. Bu kapsamda Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Greentech Ar-Ge adında bir inovasyon merkezi kurduk. Bu merkezde TÜBİTAK ve KOSGEB projelerinin yanı sıra Avrupa Birliği projelerine yönelik çalışmalar da yaparak uluslararası arenadaki etkinliğimizi daha da artıracağız. Ayrıca Eskişehir’de halihazırda devam eden yeni elastomerik kauçuk köpüğü yatırımımızla birlikte artacak kapasitemizin önemli bir bölümünü ihracat pazarlarına ayıracağız. Bu sayede bazı ihracat pazarlarında liderliğimizi pekiştirirken, bazılarında ise lider konumuna gelmeyi hedefliyoruz. Tüm bu çalışmalarımız ile sektörümüzün en prestijli ödüllerinden birini bir kez daha almanın mutluluğunu yaşıyoruz.” 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36