Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

DE DIETRICH’TEN DOĞA DOSTU ÇÖZÜM: EVODENSE AMC DUVAR TİPİ YOĞUŞMALI KAZAN SERİSİ

Çevre dostu De Dietrich Evodense AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi özgün tasarımının yanında yüzde 111’e varan yüksek verimi ile beklenenin üzerinde performans sunuyor. 

 

Yoğuşma teknolojisi ve düşük emisyon değeri (NOx Sınıfı 6) ile yüksek verimliliğe sahip olan De Dietrich Evodense AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan serisi doğa dostu bir çözüm ortağı olarak öne çıkıyor. Özgün tasarımı ile sınıfında fark yaratan ürün; patentli Diematic Evolution yüksek çözünürlüklü renkli LCD kontrol paneli ve kullanıcı dostu ekranı ile kolay sistem yönetimi imkânı sunuyor. AMC 45, 65, 90, 115 ve MCA 160 modelleri ile geniş kapasite aralığına sahip seri, kaskad bağlanabilme özelliği ile prestijli projelerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlandı. Ürünün Diematic Evolution kontrol paneli kaskad sistemlerde ek bir kontrol paneline ihtiyaç duyulmadan yönetilmesini sağlıyor. 

 

YÜKSEK VERİM İLE BEKLENENİN ÜZERİNDE PERFORMANS

Ayrıca kompakt ölçüleri ile yerden tasarruf sağlayan Evodense AMC Serisi, yoğuşmalı premix yanma teknolojisi sayesinde yüzde 111’e varan yüksek verimi ile beklenenin üzerinde performans sunuyor. Yüksek performansının yanında 53 db (AMC 45) ses seviyesi ile sessiz çalışıyor. 

 

Evodense AMC serisi kazanlarda standart entegre baca geri akım klapesi sayesinde kaskad uygulaması sırasında bacalarda meydana gelebilecek ters basınç oluşumunu engelliyor. Buna ek olarak, Premix paslanmaz çelik brülörü ve modülasyonlu fan ile yüksek verimli yanmanın yanında kullanıcıların tasarruf etmesini sağlıyor. De Dietrich’in köklü tecrübesi ve uzmanlığıyla üretilen yüksek ısı iletkenliğine sahip, uzun ömürlü ve hafif Al-Mg-Si alaşımlı döküm eşanjörü Evodense AMC Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanı benzerlerinden ayırıyor. 

 

DOĞALGAZ, PROPAN VE LPG YAKITLARI İLE ÇALIŞMA ESNEKLİĞİ SUNUYOR

Öte yandan tüm bu özelliklerinin yanında tercihe göre doğalgaz, propan ve LPG yakıtları ile çalışmaya uygun olan seri, Al-Mg-Si alaşımlı döküm eşanjörü sayesinde aynı zamanda 6 bara kadar işletme basıncına dayanıklıdır.  Yüzde 17 ila 100 arası yüksek çalışma modülasyon aralığına sahip olan Evodense AMC serisinin kazanları farklı sıcaklıklara sahip tesisatlar da T 20° C’den T 40° C’ye kadar esnek sistem çözümü ile çalışmaya da uygundur. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36