Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

DAIKIN MARKALI YENİ SHIRA PLUS İLE KLİMADA ZİRVEYİ YAKALAYIN

Doğru hava uzmanı Daikin, kullanıcıların farklı iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılayan geniş ürün gamını üstün teknolojiye sahip yeni cihazlarla genişletmeye devam ediyor. R32 soğutucu akışkan sayesinde üst düzey konfor ve tasarruf gücü sağlayan Daikin markalı yeni Shira Plus klima, gelişmiş özellikleriyle çıtayı en üst seviyeye çıkarıyor. Yüksek teknolojili segmentte yer alan yeni Shira Plus, barındırdığı flash streamer ve akıllı göz özellikleriyle en yakın rakibinden ayrışıyor. 

 

A+++’a varan enerji verimlilik değerleri ve 19 desibel seviyesindeki sessizliğiyle yeni Shira Plus Daikin’in en gözde modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. Temiz hava sağlayan birçok patentli Daikin teknolojisiyle donanmış olması Shira Plus klimayı benzersiz kılan en önemli özellikler arasında gösteriliyor. Daikin’in patentli hava temizleme teknolojisi olan ‘flash streamer’, iç ortamdaki istenmeyen, koku, alerjen, polen gibi tüm zararlı partikülleri etkisiz hale getiriyor. Yine cihazda bulunan Daikin’e özgü titanyum apatit hava temizleme filtresi, ortamdaki istenmeyen koku, tüy, toz ve partiküllerin çok daha iyi süzülmesine olanak sağlıyor. İki kademeli akıllı göze yani akıllı termal sensöre sahip olan ürün, sizin ortamda olduğunuzu fark ederek kanatlarını başka tarafa çeviriyor ve üflenen havanın direkt üzerinize gelmesini engelliyor. Dahası, odadan ayrılmanız halinde akıllı göz devreye giriyor ve bir süre sonra kendini tasarruf moduna alıyor. Böylece klimayı kapatmayı unutmuş olsanız bile iki kademeli optik göz sizin yerinize tasarrufu düşünüyor. 

 

HAVANIN HOMOJEN OLMASINI SAĞLIYOR

Yeni Shira Plus’ın 3 boyutlu hava üfleme özelliği ise havanın odanın her köşesine eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Yatay ve düşey salınımın beraber olduğu bu özellik, iç ünitedeki sağa sola hakarete eden mini yönlendirici kanatların otomatik hareket etmesiyle sağlanıyor ve bu sayede havanın ortama homojen bir biçimde yayılması mümkün oluyor. 

Ürünle birlikte gelen standard çevrimiçi kumanda (online controller) veya otomatik kontrol özelliği ise cihazın telefondan bir applikasyon ile kontrol edilmesini sağlıyor. Evinizdeki modem aracılığı ile telefonumuzdaki Daikin residential control uygulamasından ister evde olun ister şehir dışında; ister eve gelmeye 15 dakika kala, klimanızı açıp-kapatabiliyor ve uzaktan programlayabiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde anlık elektrik tüketim verisini görebiliyor ve faturanıza yansıyan bedeli kolayca hesaplayabiliyorsunuz. 

 

ULTRA ISITMA FONKSİYONU 

Daha kompakt iç ünitenin sunulduğu yeni Shira Plus, muadillerine görece daha küt ve ince tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeni Shira Plus, cihaza yeni dahil olan ultra ısıtma fonksiyonuyla da rakiplerinden ayrışıyor. Bu özellik, eğer klimanızı ısıtma amacıyla kullanacaksanız istenilen sıcaklığa hızlıca gelmesi için kompresörü daha yüksek frekansta çalıştırmaya ve muadillerine göre yüzde 14 daha kısa sürede arzulanan sıcaklığa ulaşmasına olanak veriyor. Birçok üstün özelliğin bir araya geldiği yeni Shira Plus, ev ve ofislerinde tasarruf ve konforu önemseyenler için ideal bir çözüm oluştururken, kullanıcıları da sağlıklı, temiz ‘doğru havaya’ davet ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36