Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ERCAN TEKNİK GÜVENCESİYLE, UZAKTAN İZLEME VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİNDE SON TEKNOLOJİ, TAM KONTROL!

Perakende ve HVAC/R uygulamalarının yönetimi için üretilmiş Dixell uzaktan izleme ve görüntüleme sistemleri, Ercan Teknik güvencesiyle; benzin istasyonlarından hipermarketlere, soğuk depolardan restoran zincirlerine kadar her türlü uygulamaya maksimum adaptasyon sağlayan bir yapıya sahiptir. Çözümler; etkili alarm yönetimi, yüksek bağlanabilirlik imkânı ve günlük veri görüntülemeyle HACCP raporları üretimi gibi çok yönlü özellikleri içerisinde barındırır. Ayrıca özel algoritmalarla, tüketim daimi olarak takip edilir ve uygulamanın verimliliğinin optimizasyonu yapılır. Bu işlemlerle işletme maliyetleri düşürülerek enerji tasarrufu sağlanır. Tüketim optimizasyonları sayesinde doğrudan ve dolaylı olarak kirlilik, gaz emisyonlarının ve atıkların azaltılması sağlanarak çevreye duyarlı hareket edilir.

 

Dixell uzaktan izleme ve görüntüleme sistemleri, kullanıcıya sistemi yönetmesi esnasında kullanabileceği bazı özel fonksiyonlar sunar. Sezgisel ve kullanımı kolay olan ara yüz sayesinde tüm fonksiyonlar kullanıcı dostudur. Kurulum esnasında cihaz ön-yapılandırmalarına hızlı erişim sağlanır. Plan görünümü sayesinde özelleştirilmiş, kat planları oluşturmada müşteri talepleri birebir karşılanır. Bu fonksiyon üzerinden, kullanıcı sisteme bağlı olan kontrolörlerin verilerine ulaşılır ve komut gönderilebilir. Cihaz görünümüyle; kullanıcının her bir cihaz ile ilgili tüm verilere gerçek zamanlı ulaşmasına, komut göndermesine, parametreleri okumasına – değiştirmesine – yazmasına, set değerini değiştirmesine, parametreleri farklı formatlarda (CVS/XLS/WIZMATE) dışarı aktarmasına imkan tanınır. Performans cetveli fonksiyonuyla, kullanıcılara her bir cihaz için doğru değerlerin seçilmesine imkânı sağlanır. Grafik görünüm tesisin genel performansını kolaylıkla gözler önüne serer. Ayrıca yeni otomatik yapılandırma sayesinde bu fonksiyon daha kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilir. Öte yandan izleme ve görüntüleme sistemi ara yüzünde tüketim verilerine erişim ve kıyas da mümkündür.

 

CİHAZ ÖZELLİKLERİ

 

Alarm yönetimi:

Hızlı müdahale ile işletmeninin optimum düzeyde kalabilmesi için tasarlanan etkili alarm yönetimi, oluşan alarmları kolayca tespit ederek bildirimde bulunur.

 

Yüksek bağlanabilirlik imkanı :

USB, Ethernet, RS485 portları ve güçlü donanım yapısı ile, en üst düzey bağlanabilirlik imkanlarını sunar. 

 

Enerji tasarrufu:

Özel algoritmalar ve tüketimin daimi takibi ile uygulamanın verimliliğini optimize eder. 

 

Yüksek entegrasyon seviyesi: 

Kullanıcı ara yüzü tüm modern Web tarayıcılarına uygun olarak tasarlanmıştır. Özel bir yazılım yüklemesi gerektirmez. XWEB EVO ayrıca HD ve dokunmatik ekranları da desteklemektedir.

 

Çevreye duyarlı: 

Çevreye duyarlı çözümlerle, inovasyon ve verimlik; tüketim optimizasyonu ile kirliliğin, gaz emisyonlarının ve atıkların azaltılması dolayısıyla da çevrenin korunması demektir.

 

Gıda kalitesi:

Daimi veri kaydı, HACCP raporları ve tam zamanında yapılan alarm bildirimleri taze ve dondurulmuş ürünlerin kalitesini UNI EN 12830 kuralı doğrultusunda güvence altına alır.

 

XWEB AİLESİNDEN YEPYENİ 1OOOD PRO

XWEB1000D PRO, orta – büyük perakende uygulamalarında izleme ve kontrol çözümleri için yeni geliştirilmiştir.  Güçlü donanımı sayesinde yüksek performans sağlar. Web kullanıcı ara yüzü sayesinde uzaktan ya da mobil olarak önemli bilgilere daha kolay ve hızlı erişmek mümkündür. Kompresör rafı ve kabinler arasında optimize edilmiş olması, onu CO2 ile kullanım için ideal hale getirerek hem verimlilik hem de güvenlik iyileştirmeleri sağlar. XWEB, kullanıcı ihtiyaçlarına odaklandığı için kalite, kullanım kolaylığı ve verimlilik açısından üstün performans sergiler.

 

Özellikler

Süpermarketlerde kurulum için 150 cihaza kadar yönetim

19200 maksimum hıza sahip 4 seri bağlantı noktası

Fieldbus ile daha hızlı veri okuma

Uzaktan veya yerel erişim için 3 RJ45 portlu 2 Ethernet

Wi-fi bağlantısı

Yapılandırma yedeklemesi için mikro SD üzerinden bellek genişletme

1 yıla kadar veri depolama

USB'ye manuel ve otomatik veri aktarımı

Özelleştirilebilir web kullanıcı ara yüzü 

SMS veya e-posta ile alarm gönderme

Pdf. formatında HACCP raporu çıktısı

Kompresör raf optimizasyonu için CRO

Yüksek güvenlik standartları (HTTPS Şifreleme..)

 

1000D PRO İLE GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER BASİTLEŞTİRİLMİŞ VE GÜÇLENDİRİLMİŞ FIELDBUS

4 seri bağlantı noktası cihaz ağının 4 farklı alanda paylaşılmasına izin verir. Bu, kontrolörler ve XWEB sistemi arasında daha hızlı iletişim kurulmasını sağlar. 

 

GÜÇLÜ KULLANICI DENEYİMİ

Güçlü CPU ve RAM sayesinde verilere hızlı erişim sağlanır. İndirme ve parametre değişiklikleri gibi işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirillir ve verimlilik artar.

 

YÜKSEK BAĞLANABİLİRLİK

XWEB1000D, 3 RJ45 bağlantı noktası (2 Ethernet + 1 anahtar) ile donatılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36