Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

HAVUZDA DA KONFORU BAYMAK İLE YAŞAYIN

Tüm dünyada hızla benimsenmeye başlayan yenilenebilir ve temiz enerji politikaları çerçevesinde ısı pompaları, giderek önemli bir iklimlendirme ve konfor çözümü olmaya başladı. Başta Avrupa olmak üzere dünya iklimlendirme pazarındaki payını artıran hava kaynaklı ısı pompaları, sağladığı tasarruf ve verim ile tüketicilerin dikkatini daha da fazla çekiyor. Türkiye’de şu anda özellikle Ege ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye genelinde yoğun bir talep oluşmaya başladı. 

 

Hava kaynaklı ısı pompalarının tek enerji kaynağı elektrik ve cihazda bulunan kompresör ile gerçekleştirilen soğutucu akışkan çevrimi sayesinde havadan aldığı ısıyı, sistemdeki suya transfer ederek tüketicilere çok yüksek verimli bir havuz suyu konforu sunuyor. 

 

Baymak POOLX monoblok ısı pompaları, tamamen havuz suyu ısıtma ve soğutmasına özel olarak tasarlanan spesifik bir hava kaynaklı ısı pompasıdır. İçerisindeki özel tasarım titanyum eşanjörü ile klor iyonlarından kaynaklı korozyona karşı yüksek dayanıma sahip bir ürün olarak havuz suyu sıcaklığının istenilen konfor sıcaklarında tutulmasını sağlayan özel bir ürün. Yenilikçi ve yüksek verimli tasarımı sayesinde aynı ısıtma veya soğutma için 5,7’ye varan COP değeri ile daha az elektrik enerjisine ihtiyaç duyuyor. Bu yönüyle doğa dostu ve çevre hassasiyeti yüksek ürünler olduğunu söylemek mümkün. Sadece elektrik enerjisine ihtiyaç duyması sebebiyle de çevreye herhangi bir atık gaz salınımı olmuyor. 

 

Baymak POOLX Havuz Isı Pompaları, 9kW ile 52kW arası çok geniş bir kapasite aralığına sahip olduğu için 15 °C ile 45 °C arasında çıkış suyu sıcaklığı kontrolü yapabiliyor. 9kW, 12kW ve 13,5 kW kapasiteye sahip modeller, monofaze elektrik beslemesiyle, 26kW ve 52kW’lık modeller ise trifaze elektrik beslemesiyle çalışıyor. 

 

LCD ekranlı kontol paneli sayesinde kullanıcı dostu bir kontrol ara yüzüne sahip olan Baymak POOLX havuz ısı pompaları; havuz uygulamaları yapan firmalar, otel ve SPA merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için özel olarak tasarlanmış yapısıyla birçok projede havuz ısıtma ve soğutmasında aktif olarak kullanılıyor. 

 

Havuz ısı pompaları, su ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını yerine getirirken bir sirkülasyon pompasına ihtiyaç duyar. Baymak ise sahip olduğu geniş ürün gamı sayesinde de bu ihtiyacı karşılayabilen bir üreticilerden biri. Sirkülasyon pompası için Baymak DAB EuroSwim 50 ve 150 modellerini tercih edilerek, havuz tesisatındaki iki önemli sistem bileşenini Baymak güvencesi altına alabilirsiniz. 

Tüm Türkiye’ye yayılan geniş satış sonrası hizmetler ağıyla havuzda da konforu Baymak güvencesiyle yaşayabilirsiniz.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36