Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ÜNTES EC MOTORLU FANCOIL ÜNİTELERİ İLE MAKSİMUM ENERJİ VERİMLİLİĞİ MİNİMUM SES

Üntes EC Motorlu Fancoil üniteleri yalın üretim felsefesi ile tam zamanında teslimat avantajı sunar. Eşsiz dizaynı sayesinde düşük ses seviyesi, kolay montaj imkânı ve daha az yer kaplayan estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Eurovent sertifikasına sahip EC motorlu Fancoil üniteleri maksimum enerji verimliliği sağlar, minimum ses seviyesi ile konforlu bir ortam sunar.

 

Her Mevsim için İdeal Konfor

Geniş ve Çok Yönlü Üretim Opsiyonları

Maksimum Enerji Verimliliği, Minimum Ses

Eurovent Onaylı Üstün Performans

Güncel Eco-Design Kriterlerine Tam Uyumlu

Uygun Maliyetli

 

EC Motorlu Fancoiller Üntes merkez fabrikada bulunan Fancoil test ve araştırma laboratuvarlarında tüm kapasite ve elektriksel testleri EN1397, ANSI-ASHRAE79, ANSI-AHRI440 ve ANSI-AMCA210 standartlarına göre test edilmiştir.

 

Üntes Fancoil Performans Test Laboratuvarı ve Araştırma Merkezi müşterilerinin ve iş ortaklarının devreye alma sırasındaki tüm riskleri ortadan kaldırmalarını ve gerçek çalışma koşullarında ünite performansının nasıl olacağını önceden bilmelerini ve zorlu çalışma koşullarında ünite limitlerini tetkik etmelerini sağlar. Araştırma Merkezinde gerçekleştirilen testler sayesinde ünitelerin çalışma performansları kapsamlı şekilde ölçülür ve hata yönetim fonksiyonları kurulum öncesinde optimize edilir. AR-GE Laboratuvarlarımızda geliştirilen ürünlerimizin performansı Eurovent tarafından da onaylanmıştır.

 

Düşük Elektrik Tüketimi

Üntes EC Motorlu Fancoil üniteleri özellikle orta ve düşük devirde %75’e varan oranlarda daha az elektrik tüketirler. Böylelikle yüksek adetli projelerde işletme maliyetlerini büyük anlamda düşürürler. Üntes EC Motorlu Fancoil üniteleri düşük elektrik tüketimi ve yüksek verimli yapısı ile çevreci bir üründür.

 

Hassas Sıcaklık Kontrolü

EC motorlu fancoil üniteleri, özellikle oransal ve otomatik kontrol imkânı tanıyan termostatlar ile birlikte kullanıldığında mahallerde çok daha hassas sıcaklık kontrolü yapabilme olanağı sunmaktadır. Böylelikle kullanıcılara çok daha yüksek bir ortam konforu sağlanır.

 

Düşük Ses Seviyeleri

EC motorlu fancoil ünitelerinin düşük elektrik tüketimi ve yüksek performans sağlamalarının yanı sıra dikkat çeken en önemli özelliklerinden bir tanesi fırçasız motor yapısı ile ünitenin oldukça düşük ses seviyelerinde çalışmasıdır. EC Motorların fırçasız olması, yani rotorun manyetik alan üzerinde sürtünme olmadan dönmesi ile motor kaynaklı gürültü oldukça düşük seviyelerdedir. Üntes EC motorlu fancoil üniteleri motor yapısı ve akustik tasarımı ile kullanıcılara iç ortam konforunu minimum ses seviyesinde sağlamaktadır.

 

Eurovent Sertifikalı Üstün Performans

Üretim aşamasında Üntes laboratuvarlarında uluslararası kalite standartlarına uygun olarak birçok testten geçirilen EC motorlu fancoil üniteleri aynı zamanda Eurovent tarafından da onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır.

 

Yüksek enerji verimli yapısı ve düşük elektrik tüketimi ile işletme maliyetlerini oldukça düşüren Üntes EC motorlu fancoil üniteleri, ilk yatırım maliyetlerini ortalama 3-4 yıl gibi bir sürede amorti etmektedirler. 

 

Microsoft Word untes EC Motorlu Fancoil teknik tanıtım.docx 5

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36