Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

CASTEL 7690N – %100 PASLANMAZ ÇELİK TİTREŞİM SOĞURUCULAR

Castel, EN 378-1:2016 standardının Ek E'sinde A1, A2L ve A3 olarak sınıflandırılan Grup 1 ve 2'ye göre HFC, HFO, HC ve CO2 soğutucu akışkanları için paslanmaz çelik malzemeden yapılmış geniş bir Titreşim Soğurucu yelpazesi sunar.

 

Uygulama

Titreşim emiciler, ticari soğutma sistemlerine ve sivil ve endüstriyel iklimlendirme tesislerine kurulum için tasarlanmıştır. Bu ürünün işlevi, kompresör titreşiminin soğutma sistemi borularına iletilmesini engelleyerek hasar riskini ve gürültüyü azaltmaktır. Titreşim emiciler ayrıca küçük bir boru hattı termal genleşmesini de telafi edebilir.

 

Bir soğutma sisteminin hem emme hem de basma hatlarına kompresöre mümkün olduğunca yakın bir titreşim emici takılabilir.

 

Titreşim emiciler, titreşim yönüne dik olarak kurulmalıdır. Titreşim iki düzlemde olduğunda, şekil 1 ve 2'de gösterildiği gibi iki titreşim sönümleyici kullanılmalıdır. Titreşimin optimum şekilde emilmesi için, soğutucu akışkan hattı Şekil 1 ve 2'de gösterildiği gibi titreşim sönümleyicinin ucuna sabitlenmelidir.

 

Castel titreşim sönümleyiciler, bağlantılara yakın örgülü bölgede yoğuşan suyun tutulmasını önleyecek şekilde tasarlandıkları için dikey olarak da monte edilebilirler. Bu nedenle, sıfır derece C'nin altındaki sıcaklıklarda bunları kurmakta sorun yoktur.

 

immagine articolo luglio2Yüksek hızlı soğutucu akışkan, titreşim ve gürültü fenomenleri üretebilir. Bu durumda daha büyük boyutlu bir izolatör takılması tavsiye edilir.

 

Titreşim emicilerin boru tesisatına bağlantısı normalde bir lehimleme işlemi ile gerçekleştirilir. Titreşim emicilerin özel yapısı, aşırı ısınmayı önlemek için özel koruma olmaksızın sistem borularına sert lehimleme sağlar.

CASTEL, soğutma ve iklimlendirme uygulamaları için konsolide ortağınız.

 

Teknik veri:

7690N Serisi Titreşim Emiciler

Soğutucu akışkanlar: HFC, HFO ve HC 3/8” ila 2.1/8” arası Paslanmaz Çelik bağlantılar

MWP (maksimum çalışma basıncı): 50 bar

TS min / TS Max: -80°C / 140°C

 

Tüm ürün yelpazesini görmek için 2021 Genel Kataloğunu web sitesinden indiriniz: www.castel.it

 

En iyi performans

- Uzun Yaşam

- 50 Bar'a Kadar Yüksek Çalışma Basıncı

- A1, A2L VE A3 Sınıflandırılmış Soğutucularla Uyumlu

- 2014/68/EU Direktifine Uyum Beyanı

                                                                                                                                      

Bağlantılar

- Paslanmaz Çelik Bağlantılar 3/8” ila 2.1/8”

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36