Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

LUJO HOTEL’İN MUTFAKLARI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR

Bodrum’un Güvercinlik Koyu’nda yer alan Lujo Hotel, Milas-Bodrum Havalimanı'na 16 km ve su altı müzesinin yer aldığı Bodrum Kalesi'ne 26 km mesafesi ile merkezi konumunun yanında mavinin ve yeşilin birleştiği doğa temasıyla misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Konforu ön planda tutan, 20 farklı oda konsepti ile misafirlerini lükse davet eden Lujo, büyük ailelere özel yüzme havuzlu 4 farklı villa tipi sunarken, eşsiz mimariye sahip Forest Oda’lar ile çiftlerin ilk tercihi oluyor. Lujo, her şey dahil alakart sistemiyle, muhteşem deniz manzaralı 9 ayrı gurme restoranda Türk, Akdeniz, Asya ve İtalyan mutfaklarından seçme lezzetler ile misafirlerinin ilgi odağı olurken, 14 farklı barda yetenekli barmenlerin hazırladığı birbirinden özgün kokteyller ile eşsiz lezzetler sunmaya devam ediyor. Lujo Hotel’in misafirleri için eşsiz lezzetler hazırlayan mutfakları, Doğu İklimlendirme’nin, çevre dostu Hava Temizleme Cihazları ile nefes alıyor.

 

Baca problemi olan yerler için geliştirilen FOUR KITCHEN Hava Filtrasyon Cihazları, modüler olarak üretilmektedir. Modüler yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabilen cihazlar, sahip olduğu Elektrostatik Filtre, UV-C lamba ve Aktif Karbon Filtreleri ile egzoz havasında bulunan yağlı dumanı ve kokuyu %99 oranında filtre ederek temizler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme esnasında egzoz havasında oluşan yüksek ısıdan etkilenmez. Ayrıca sistem; egzoz havası fan elektrik motoru üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede minimum bakım gereksinimi ile uzun yıllar hizmet verir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36